هزارتو طراحی سایت

محصولات یا خدمات را اطلاع رسانی کن

  • این یک عنوان است
  • این یک عنوان است

طراحی سایت

وب سایت شما اغلب اولین برداشت مشتری بالقوه شماست. ما اهمیت این برداشت اول را درک می کنیم و کاری را که انجام می دهیم تضمین می کنیم. هر وب سایت از اساس و براساس نیازها و اهداف منحصر به فرد شما ساخته می شود. قبل از شروع پروژه ، ما می خواهیم پروژه را علاوه بر آنچه می خواهید با آن وب سایت بدست آورید ، درک کنیم. رویکرد ما برای ساخت وب سایت با زمان بندی و هرگونه نیاز شما در ابتدای کمپین بیان خواهد شد تا روند طراحی و / یا توسعه را تا حد ممکن یکپارچه کنیم. ما مهلت های خود را رعایت می کنیم و بیش از انتظارات هستیم.

طراحی سایت و نوع قیمت گذاری در هزارتو به دو صورت است، استفاده از پکیج های آماده و یا با توجه به گستردگی کسب و کارتان بعد از مشاوره پکیج سفارشی برای شما تهیه خواهد شد. ما قبل از انجام هر کاری ، یک پیشنهاد دقیق شامل طراحی ، نقاط عطف توسعه ، هزینه و شرایط پرداخت ارائه می شود.

هزارتو با توجه به منابع انسانی توانمد خود شما را به بهترین مسیر هدایت می کند و هیچگاه به پروژه ای کوتاه مدت فکر نمی کند بلکه برای رشد کسب و کار شما تا مدت ها برنامه ارائه خواهد داد، بنابراین اگر می خواهید برای بلند مدت چیزی بسازید ، کاملاً مناسب هستیم. ما علاقه ای به طراحی و توسعه عمده ویا فله ای نداریم. هر وب سایت با توجه به نیازها و مشخصات منحصر به فرد شما ساخته شده است تا از همان ابتدا وب سایت مناسبی را به شما ارائه دهد. اگر به دنبال یک راه حل منحصر به فرد برای مشکلات طراحی و توسعه خود هستید ، ما مناسب هستیم.

اگر می‌خواهید یک وب‌سایت جدید بسازید، این سوال رایج است که هزینه طراحی وب‌سایت در سال 1401 چقدر است. بسته به نیاز شما، قیمت طراحی سایت می تواند بین 5تا 500 میلیون قیمت داشته باشد، بنابراین تفاوت چیست؟ متغیرهای قیمت گذاری که وارد عمل می شوند عبارتند از پیچیدگی طراحی، نیازهای برنامه نویسی، عملکرد سفارشی، واردات داده، ادغام ERP و CRM دیگر. بهترین راه برای دریافت هزینه دقیق برای پروژه طراحی وب سایت خود این است که با یک متخصص طراحی وب به طور مفصل صحبت کنید.