Banner

طراحی سایت
چتر نجات هر کسب وکاری

هزارتو طراحی سایت

طراحی سایت با بصری ترین پلت فرم دنیا

وب‌سایت‌های بهتری با قالب‌های پاسخ‌گوی تلفن همراه، کشیدن و رها کردن بی‌وقفه و سفارشی‌سازی نامحدود ایجاد کنید.

طراحی سایت برند خود را از یک مکان در جهان مدیریت کنید

محصولات یا خدمات خود را بفروشید، یک وبلاگ راه اندازی کنید و با تجزیه و تحلیل واضح تصمیمات هوشمندانه بگیرید.

حضور آنلاین خود را افزایش دهید

افزایش ترافیک و افزایش تعامل با ابزارهای سئو داخلی، تبلیغات فیس بوک، بازاریابی ایمیلی و پست در شبکه های اجتماعی.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی باعث رشد کسب و کار شما و افزایش لید به برند شما است

از مشاوره، طراحی مفهومی و صفحه نمایش گرفته تا برنامه نویسی برای طراحی سایت اختصاصی ایجاد یک حضور دیجیتالی به معنای ساختن یک وب سایت و انتظار مشتریان برای نزدیک شدن به برند شما نیست. وب سایت شما پایه آنلاین شرکت شما است.

این به عنوان نقطه تماس مشتری اولیه و ماشین تبدیل شما عمل می کند. به این ترتیب، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد، از رقبا متمایز است و با اهداف بازدیدکنندگان شما مرتبط است.

با یک طراحی سایت اختصاصی لوکس سفارشی که توسط یک طراح حرفه ای برای شما طراحی شده است، کسب و کار خود را به صورت آنلاین بدرخشید. 

طراحی سایت شرکتی

در فضای دیجیتالی پر شده با یک وب سایت مناسب متمایز شوید

طراحی سایت شرکتی یکی از مهم ترین بسترها در عصر دیجیتالی شدن هستند. ما فناوری های پیشرفته را با مفاهیم فردی، طراحی سایت شرکتی خلاقانه و راه حل های فردی و نوآورانه ترکیب می کنیم. برای ایجاد ترافیک، یک وب سایت به یک مفهوم قوی و استراتژیک جامع نیاز دارد.

حدود 0.05 ثانیه طول می کشد تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید و نظر آنها را در مورد برند شما شکل دهید. با خدمات طراحی سایت شرکتی آژانس بازاریابی اینترنتی هزارتو ، یک تجربه آنلاین منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان صفحه خود ایجاد کنید و شهرت برند خود را تقویت کنید .

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی آنلاین پیشرفته برای افزایش فروش استفاده کنید

طراحی سایت فروشگاهی با کوتاه کردن فرآیند خرید و به کمک ابزارهای دیجیتال مارکتینک به کمک ابزارهای قدرتمند بازاریابی دیجیتال فروش محصولات خود را افزایش و به درآمد خود بیفزایید.

ما طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای انجام میدهیم که مشتریان بیشتری ایجاد می کنند طراحی سایت فروشگاهی تجارت شما می تواند باعث ایجاد یا شکستن تبدیل ها شود و بر نتیجه شما تأثیر بگذارد.طراحی سایت فروشگاهی دارای چندین لایه از عملکرد است که در وب سایت های استاندارد وجود ندارد، از جمله یک وب سرور برای میزبانی ویترین فروشگاه، پردازش پرداخت، یک پایگاه داده موجودی و یک سیستم ارسال پیچیده که برای ارسال محصولات استفاده می شود.

اکنون برندها این فرصت را دارند که از طریق چند رسانه ای در وب با مشتریان در سراسر جهان تماس بگیرند. زیرا در درازمدت تنهافروشگاه هایی موفق هستند که روی کاربر و انتظارات او تمرکز کنند. زیرا یک چیز واضح است:

برای ایجاد مشتریان جدید در دنیای دیجیتال یا حفظ مشتریان، لذت استفاده پیوند عاطفی است و این امر با طراحی سایت فروشگاهی قابل انجام است.

طراحی سایت

وب سایت شما اغلب اولین برداشت مشتری بالقوه شماست. ما اهمیت این برداشت اول را درک می کنیم و کاری را که انجام می دهیم تضمین می کنیم. هر وب سایت از اساس و براساس نیازها و اهداف منحصر به فرد شما ساخته می شود. قبل از شروع پروژه ، ما می خواهیم پروژه را علاوه بر آنچه می خواهید با آن وب سایت بدست آورید ، درک کنیم. رویکرد ما برای ساخت وب سایت با زمان بندی و هرگونه نیاز شما در ابتدای کمپین بیان خواهد شد تا روند طراحی و / یا توسعه را تا حد ممکن یکپارچه کنیم. ما مهلت های خود را رعایت می کنیم و بیش از انتظارات هستیم.

طراحی سایت و نوع قیمت گذاری در هزارتو به دو صورت است، استفاده از پکیج های آماده و یا با توجه به گستردگی کسب و کارتان بعد از مشاوره پکیج سفارشی برای شما تهیه خواهد شد. ما قبل از انجام هر کاری ، یک پیشنهاد دقیق شامل طراحی ، نقاط عطف توسعه ، هزینه و شرایط پرداخت ارائه می شود.

هزارتو با توجه به منابع انسانی توانمد خود شما را به بهترین مسیر هدایت می کند و هیچگاه به پروژه ای کوتاه مدت فکر نمی کند بلکه برای رشد کسب و کار شما تا مدت ها برنامه ارائه خواهد داد، بنابراین اگر می خواهید برای بلند مدت چیزی بسازید ، کاملاً مناسب هستیم. ما علاقه ای به طراحی و توسعه عمده ویا فله ای نداریم. هر وب سایت با توجه به نیازها و مشخصات منحصر به فرد شما ساخته شده است تا از همان ابتدا وب سایت مناسبی را به شما ارائه دهد. اگر به دنبال یک راه حل منحصر به فرد برای مشکلات طراحی و توسعه خود هستید ، ما مناسب هستیم.

اگر می‌خواهید یک وب‌سایت جدید بسازید، این سوال رایج است که هزینه طراحی وب‌سایت در سال 1401 چقدر است. بسته به نیاز شما، قیمت طراحی سایت می تواند بین 5تا 500 میلیون قیمت داشته باشد، بنابراین تفاوت چیست؟ متغیرهای قیمت گذاری که وارد عمل می شوند عبارتند از پیچیدگی طراحی، نیازهای برنامه نویسی، عملکرد سفارشی، واردات داده، ادغام ERP و CRM دیگر. بهترین راه برای دریافت هزینه دقیق برای پروژه طراحی وب سایت خود این است که با یک متخصص طراحی وب به طور مفصل صحبت کنید.

بارگذاری

طراحی سایت فروشگاهی با کوتاه کردن فرآیند خرید و به کمک ابزارهای دیجیتال مارکتینک به کمک ابزارهای قدرتمند بازاریابی فروش محصولات خود را افزایش و به درامد خود بیفزایدد، شرکتی و حتی شخصی برای نشان دادن اینترنت معدن طلایی از فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. امروز حضور دیجیتالی خود را تثبیت کنید و پتانسیل بازار خود را با خدمات طراحی سایت هزارتو آژانس دیجیتال مارکتینگ کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!