طراحی سایت هزارتو

در فضای دیجیتالی اشباع شده با یک وب سایت مناسب متمایز شوید

اینترنت معدن طلایی از فرصت ها برای انواع مشاغل در سراسر جهان است. از قدرت آن به نفع خود استفاده کنید. امروز حضور دیجیتالی خود را تثبیت کنید و پتانسیل بازار خود را با خدمات طراحی سایت هزارتو آژانس دیجیتال مارکتینگ کشف کنید. از طراحی و توسعه وب سایت گرفته تا بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و نگهداری سایت، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

طراحی سایت

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت خبری رسانه‌ای

بخوانید

اهمیت طراحی سایت و حضور در اینترنت

اینها شامل تحقیق محصول/خدمت، مقایسه خرید و بررسی کسب و کار است. این داده ها ثابت می کند که مصرف کنندگان آنی خرید نمی کنند.با توجه به بازار گسترده جهانی، فقط برای خریداران آنلاین منطقی است که برندها را ارزیابی و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات، قیمت ها و ویژگی های ممکن را پیدا کنند.بدون حضور در وب، شما به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود و محبوبیت برند خود را از دست می دهید. با طراحی صفحه وب تعاملی و سفارشی اعتماد مصرف کننده را ایجاد کنید و ارجاعات بازار را به دست آورید.

59%

بین الملل

کاربر فعال در جهان متصل به اینترنت

91%

ایران

کاربرفعال ایرانی متصل به اینترنت

35%

خرید اینترنتی

براساس آمار شاپرک سرویس دهنده درگاه های پرداخت آنلاین

53%

به دنبال شما

مردم و کاربران در اینترنت به دنبال شما میگردن

92%

تکرار خرید

کاربران اینترنت بعد از اعتماد دوباره برای خرید به سایت شما برمیگردن

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت اختصاصی باعث رشد کسب و کار شما و افزایش لید به برند شما است

ایجاد یک حضور دیجیتالی به معنای ساختن یک وب سایت و انتظار مشتریان برای نزدیک شدن به برند شما نیست. وب سایت شما پایه آنلاین شرکت شما است. این به عنوان نقطه تماس مشتری اولیه و ماشین تبدیل شما عمل می کند. به این ترتیب، باید اطمینان حاصل کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد، از رقبا متمایز است و با اهداف بازدیدکنندگان شما مرتبط است.
هزارتو - طراحی سایت سفارشی - علمی-کاربردی-خانه-کارگر

طراحی سایت شرکتی

در فضای دیجیتالی پر شده با یک وب سایت مناسب متمایز شوید

حدود 0.05 ثانیه طول می کشد تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید و نظر آنها را در مورد برند شما شکل دهید. با خدمات طراحی وب سفارشی آژانس بازاریابی اینترنتی هزارتو ، یک تجربه آنلاین منحصر به فرد برای بازدیدکنندگان صفحه خود ایجاد کنید و شهرت برند خود را تقویت کنید .

طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین پیشرفته و اختصاصی برای افزایش فروش استفاده کنید.

طراحی و عملکرد طراحی وب سایت تجارت الکترونیک شما می تواند باعث ایجاد یا شکستن تبدیل ها شود و بر نتیجه شما تأثیر بگذارد. یک سایت تجارت الکترونیک دارای چندین لایه از عملکرد است که در وب سایت های استاندارد وجود ندارد، از جمله یک وب سرور برای میزبانی ویترین فروشگاه، پردازش پرداخت، یک پایگاه داده موجودی و یک سیستم ارسال پیچیده که برای ارسال محصولات استفاده می شود.

طراحی سایت

وب سایت شما اغلب اولین برداشت مشتری بالقوه شماست. ما اهمیت این برداشت اول را درک می کنیم و کاری را که انجام می دهیم تضمین می کنیم. هر وب سایت از اساس و براساس نیازها و اهداف منحصر به فرد شما ساخته می شود. قبل از شروع پروژه ، ما می خواهیم پروژه را علاوه بر آنچه می خواهید با آن وب سایت بدست آورید ، درک کنیم. رویکرد ما برای ساخت وب سایت با زمان بندی و هرگونه نیاز شما در ابتدای کمپین بیان خواهد شد تا روند طراحی و / یا توسعه را تا حد ممکن یکپارچه کنیم. ما مهلت های خود را رعایت می کنیم و بیش از انتظارات هستیم.

طراحی و توسعه وب سایت در هزارتو کاملاً سفارشی است. قبل از انجام هر کاری ، یک پیشنهاد دقیق شامل طراحی ، نقاط عطف توسعه و شرایط پرداخت ارائه می شود.

اگر می خواهید برای بلند مدت چیزی بسازید ، کاملاً مناسب هستید. ما علاقه ای به طراحی و توسعه عمده نداریم. هر وب سایت با توجه به نیازها و مشخصات منحصر به فرد شما ساخته شده است تا از همان ابتدا وب سایت مناسبی را به شما ارائه دهد. اگر به دنبال یک راه حل منحصر به فرد برای مشکلات طراحی و توسعه خود هستید ، ما مناسب هستیم.