مدیریت اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی هزارتو

امروزه کسب و کارها و رسانه‌ها به دلیل نداشتن تجربه کافی برای مدیریت اینستاگرام به دنبال یک ادمین اینستاگرام حرفه‌ای هستند آژانس دیجیتال مارکتینگ هزارتو همراه با تیمی توانمند به تمامی نیاز های شما برای مدیریت شبکه های اجتماعی پاسخ خواهد داد؛تیم رسانه های اجتماعی ما در استراتژی رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا مهارت بالایی دارند. ما با انجام تحقیقات کامل در مورد صنعت شما و استفاده از آخرین استراتژی های رسانه های اجتماعی در حساب های اجتماعی شما شروع می کنیم. این محتوای هدفمند پیروان شما را به تعامل و پشتیبانی از تجارت شما الهام می دهد. مدیریت رسانه‌های اجتماعی فرآیند تجزیه و تحلیل مخاطبان رسانه‌های اجتماعی و توسعه استراتژی متناسب با آن‌ها، ایجاد و توزیع محتوا برای پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی، نظارت بر مکالمات آنلاین، همکاری با اینفلوئنسرها، ارائه خدمات اجتماعی، و نظارت، اندازه‌گیری و گزارش‌دهی در مورد شبکه‌های اجتماعی است. عملکرد رسانه و بازگشت سرمایه همه این وظایف که زمانی توسط کسب و کارها به حاشیه رانده شده بودند، اکنون در کانون توجه استراتژی های بازاریابی شرکت ها قرار گرفته اند. چرا؟ از آنجا که رسانه‌های اجتماعی فرصت‌های خوبی برای کسب درآمد فراهم می‌کنند - به شرطی که کانال‌های اجتماعی خود را به روشی سازمان‌یافته و کارآمد مدیریت کنید.

مدیریت لینکدین

مشاهده

مدیریت اینستاگرام

مدیریت فیسبوک

مشاهده

مدیریت توییتر

مشاهده

مدیریت کانال تلگرام

مشاهده

اهمیت دیجیتال مارکتینگ شبکه‌های اجتماعی و افزایش فروش ، آگاهی برند

بازاریابی شبکه های اجتماعی (SMM) به طور مداوم در حال پیشرفت و سازگاری است و به یک منبع قدرتمند بازاریابی آنلاین برای شرکت ها و مارک ها تبدیل می شود. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر ، LinkedIn و اینستاگرام می توانند به صورت پویا میزان علاقه و علاقه به شرکت و یا کسب و کار شما را افزایش دهند.موتورهای جستجو مانند Google و Bing شروع به ادغام به روزرسانی‌ها ، توییت ها ، پروفایل ها و نظرات در صفحات نتایج خود می کنند ، این امر به اهمیت تعامل اجتماعی پی می برد. با رشد و تغییر جامعه اینترنت ، کمپین ها و تاکتیک‌های رسانه های اجتماعی باید یک قدم جلوتر بمانند.

رسانه‌های اجتماعی به تاثیرگذارترین و مهم‌ترین قسمت فضای مجازی تبدیل شده‌اند که در آن پلتفرم ها نه تنها برای شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌شود، بلکه راهی عالی برای تبلیغات دیجیتالی برند و محصولات شماست.

قدرت رسانه‌های اجتماعی قابل ستایش است زیرا می‌توانید در عرض چند ثانیه پس از ارسال یک آگهی به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنید، به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را کاهش دهید و باعث می‌شود تبلیغات شما از طریق این تبلیغات رسانه‌های اجتماعی به مخاطبان بالقوه شما برسد.

با وجود تعداد زیادی از کاربران آنلاین که تقریباً 59 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند، نباید فرصت بازاریابی خود را در این انجمن های دیجیتال از دست بدهید، جایی که می توانید به حداکثر تعداد خریداران بالقوه در مقایسه با باقی رسانه ها دست یابید. .

13%

میانگین

زمان حضور در شبکه های اجتماعی

55%

کاربر اینستاگرام

کاربرفعال ایرانی در اینستاگرام

61%

کاربر تلگرام

کاربر فعال ایرانی درتلگرام

4%

کاربر توییتر

کاربر ایرانی فعال در توییتر

13%

کاربر لینکدین

زمان حضور کاربران تخصصی در لینکداین

9%

کاربر فیسبوک

زمان حضور در شبکه های اجتماعی

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی ما:

تیم بازاریابی شبکه های اجتماعی در هزارتو در مورد رسانه های اجتماعی راه حل های سفارشی را برای نیازهای خاص شما ارائه می دهد. خواه به دنبال پسندیدن یا دنبال کردن صفحه برند خود باشید یا اینکه به یک کمپین هدفمند برای درآمدزایی و ایجاد مشتری جدید نیاز دارید. اینها برخی از خدمات زیر است که می توانید از متخصص رسانه اجتماعی خود در هزارتو انتظار داشته باشید:

 • شناسایی و ارزیابی مخاطبان هدف.
 • ایجاد استراتژی و اجرای بازاریابی رسانه های اجتماعی موثر.
 • به طور مرتب به روزرسانی ها و همچنین اخبار و مقالات را به صورت اتفاق برنامه ریزی کنید.
 • نظارت مداوم در شبکه های اجتماعی ، از جمله شناسایی و پاسخگویی.
 • تحقیق ، ردیابی و سازگاری مداوم با روندها و منابع آنلاین.
 • تشویق آگاهی و پشتیبانی در انجمن وبلاگ ها و انجمن ها.
 • هدف قرار دادن کلمات کلیدی ، عبارات و موضوعات خاص مربوط به نام تجاری شما.
 • استفاده از تجزیه و تحلیل و ابزار ردیابی داده ها برای بهبود استراتژی.

چرا باید مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود را به هزارتو بسپارید:

تیم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در هزارتو در مورد رسانه های اجتماعی راه حل‌های سفارشی را برای نیازهای خاص شما ارائه می دهد. خواه به دنبال پسندیدن یا دنبال کردن صفحه برند خود باشید یا اینکه به یک کمپین هدفمند برای درآمدزایی و ایجاد مشتری جدید نیاز دارید. اینها برخی از خدمات زیر است که می توانید از متخصص رسانه اجتماعی خود در هزارتو انتظار داشته باشید:

گزارش های کمپین رسانه های اجتماعی که نمای کاملی از عملکرد شما در شبکه های اجتماعی دارند.

تجزیه ماهانه وظایف شبکه های اجتماعی که انجام داده ایم و ساعاتی که برای کمک به شما در نظارت بر بازگشت سرمایه (ROI) صرف کرده ایم.

مدیر حساب اختصاصی از طریق ایمیل یا تلفن برای پاسخگویی به هرگونه سوال یا بحث در مورد شما در دسترس است.

مشاوره رسانه های اجتماعی نیز برای همکاری در کنار تیم شما و کمک به آنها در بهینه سازی کمپین های اجتماعی شما در دسترس است.

خدمات مدیریت اینستاگرام هزارتو

ادمین اختصاصی

گرافیست

ایده پرداز

تولید محتوا

عکاس و فیلمبردار

مسئول تبلیغات

اینستاگرام می تواند به موفقیت کسب و کار کوچک شما کمک کند. اما حتی اگر برای جمعیتی مسن‌تر بازاریابی می‌کنید، اینستاگرام ارزش وقت شما را دارد . به هر حال، با 4.21 درصد، بالاترین نرخ تعامل برند در اینستاگرام است. و این درست است هم توییتر و هم فیسبوک را شکست می دهد.

بله، هر کسی می تواند یک حساب کاربری تجاری در اینستاگرام ایجاد کند — این رایگان است ، و حتی نیازی به اثبات داشتن یک کسب و کار رسمی ثبت شده ندارید. با این وجود، داشتن یک حساب تجاری همچنان به جدی و حرفه ای جلوه دادن برند شما کمک می کند.
مطمئناً، حساب‌های شخصی اینستاگرام به شما امکان می‌دهند عکس‌های فوق‌العاده‌ای را به عنوان یک حساب تجاری اینستاگرام پست کنید، اما یک حساب تجاری دارای ویژگی‌های برتر بیشتری است . همانطور که اولین مزیت ما توضیح می دهد، این به معنای راه های بیشتری برای مشتریان یا مشتریان بالقوه شما است تا به شما دسترسی پیدا کنند.
مزایای بازاریابی اینستاگرام برای مشاغل کوچک آگاهی از برند را افزایش می دهد. ... افزایش ترافیک وب سایت و رتبه بندی سئو. ... در وقت شما صرفه جویی می کند. ... تولید سرب با هزینه کم اتفاق می افتد. ... بازاریابی محتوا را تقویت می کند. ... افزایش فروش. ... بینش بهتری برای مخاطبان به شما ارائه می دهد.
مزایای بازاریابی اینستاگرام برای مشاغل کوچک آگاهی از برند را افزایش می دهد. ... افزایش ترافیک وب سایت و رتبه بندی سئو. ... در وقت شما صرفه جویی می کند. ... تولید سرب با هزینه کم اتفاق می افتد. ... بازاریابی محتوا را تقویت می کند. ... افزایش فروش. ... بینش بهتری برای مخاطبان به شما ارائه می دهد.

ساخت صفحه حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی

رسانه های اجتماعی دومین نوع موثر در بازاریابی دیجیتال محسوب می شوند ، با این وجود بیش از یک سوم مشاغل اصلاً حضور رسانه های اجتماعی ندارند. این امر عمدتا به دلیل نداشتن مشاغل کوچک و زمان و سرمایه برای سرمایه گذاری در بازاریابی شبکه های اجتماعی است .

بگذارید کارشناسان مدیریت رسانه های اجتماعی هزارتو تلاش های شما در شبکه های اجتماعی را برای کمک به افزایش پیروان ، به حداکثر رساندن آگاهی از نام تجاری و کسب درآمد پیش ببرند. تیم باتجربه ما می تواند چشم انداز تجاری شما را به یک شخصیت اجتماعی منسجم برای برند شما تبدیل کند.

ما صفحات تخصصی در شبکه های اجتماعی ایجاد خواهیم کرد که نقاط قوت شما را برجسته می کند

تیم رسانه های اجتماعی ما در استراتژی رسانه های اجتماعی و ایجاد محتوا مهارت بالایی دارند. ما با انجام تحقیقات کامل در مورد صنعت شما و استفاده از آخرین استراتژی های رسانه های اجتماعی در حساب های اجتماعی شما شروع می کنیم. این محتوای هدفمند پیروان شما را به تعامل و پشتیبانی از تجارت شما الهام می دهد. خدمات شامل:

 • توسعه استراتژی
 • راه اندازی نمایه اجتماعی
 • نظارت و تعدیل بستر های نرم افزاری
 • به روزرسانی های وضعیت
 • توسعه محتوا
 • گزارش نویسی
 • توسعه استراتژی
 • راه اندازی نمایه اجتماعی
 • نظارت و تعدیل بستر های نرم افزاری
 • به روزرسانی های وضعیت
 • توسعه محتوا
 • گزارش نویسی

خدمات راه اندازی حساب شبکه های اجتماعی

اگر هنوز وقت نکرده اید یا فقط مطمئن نیستید که چگونه می توانید پروفایل شبکه های اجتماعی را برای تجارت خود ایجاد کنید ، ما می توانیم به شما کمک کنیم! تیم رسانه های اجتماعی ما تصاویر سفارشی ایجاد می کند ، محتوای بهینه شده می نویسد ، حساب ها را پیوند می دهد ، شبکه ها را با سایر صفحات و نمایه های مرتبط و موارد دیگر ایجاد می کند. ما حتی می توانیم به شما آموزش دهیم که از پروفایل های اجتماعی جدید شما برای دستیابی به بهترین شکل به مخاطبان و ارتقا تجارت شما و همچنین نحوه ردیابی و تفسیر معیارهای تعامل استفاده کنید تا بدانید چه عواملی برای شما مفید است