درباره ما

هزارتو هدف محور است

ما شریک دیجیتال مارکتینگ شما هستیم.آژانس دیجیتال مارکتینگ هزارتو یک شرکت بازاریابی در حوزه دیجیتال است که طیف کاملی از خدمات بازاریابی وب مبتنی بر داده را ارئه می دهد. ما کمپین های بازاریابی آنلاین رشد محور را توسعه می دهیم که تاثیر مثبتی بر کسب و کار ها می گذارد.

هزارتو متعهد به کمک به مشاغل مختلف در صنایع است تا تلاش های بازاریابی خود را افزایش دهد و از طریق راه حل های جامع بازاریاب دیجیتال به مزیت رقابتی دست یابند.

چیزی که به عنوان یک بازاریابی تک نفره شروع شد، به یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل تبدیل شده است که توانایی این را دارد که به سرسر کشور خدمات ارائه دهد.امروز بسیاری از فعالان ه.زه دیجیتال موفقعیت دیجیتالی خودرا به ما سپرده اند.

ما با کسب و کارهای مختلفی از کوچک تا بزرگ از فروشگاه ها تا شرکت ها و ادرات و موسسه ها در بیشتر صنایع و جایگاه ها کار میکنیم

photo_2022-10-15_05-18-43

چرا هزارتو؟

چون هزارتو به دنبال نتیجه است

کسب و کار مشتریان هزارتو،بخشی از کسب و کار هزارتو است.ما بر این باوریم که در صورت شکست کسب و کار مشتریان مان ، ما نیزشکست خواهیم خورد. تا زمانی که مشتریان مان از دیجیتال مارکتینگ نتیجه مثبتی بگیرند در کنارشان هستیم. پستلاش میکنیم بهترین نتایج ممکن را برای آن ها رغم بزنیم. هدف هزارتو از همکاری با مشتریان بهبود فرایند های کسب و کارشان و افزایش موفقیت شان است. این مهم با کمک به کسب و کار ها برای بهتر و بیشتر دیده شدن حاصل خواهد شد.

رسالت ما

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی و فرهنگ سازی در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح استانداردهای بین المللی و معرفی صنایع به بازارهای جهانی از این طریق است.همچنین توانمندکردن مشتریان در استفاده و بکارگیری موثر فناوری اطلاعات در راستای نیل به اهداف کسب و کارشان از اهداف اصلی مجموعه به حساب می آید.صداقت ، درک متقابل ، تعهد به اهداف مشتری و وفاداری به آن اصول کار مارا تشکیل می دهد و آرزوی ما مرتفع شدن پرچم سازمانهای همکار ما در رفیعترین قله های موفقیت می باشد . راتین با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص ،بازوی توانمندی برای تمام سازمانهای نیازمند این مقوله می باشد.

همراه و خلاق

هزارتو از بدو شروع فعالیت و تا کنون با مشتریانی که داریم همراه هستیم. ما همراه کسب و کارهای کوچک و بزگی بودیم که در کنار پیشرفت آن ها، ما هم توسعه پیدا کردیم. امروز هزارتو خود را همراه و خلاق می داند چرا که توانسته در کنار مشتریان خود با استفاده از خلاقیت خود، راهکار‌های جذب و نتیجه محوری را ارائه کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ هزارتو حاصل تلاش تیمی می باشد که شرایط و پستی و بلندی هایدیجیتال مارکتینگ در ایران را میشناسد و برای مشکلات پیش رو راه حل هایی را برای محصولات و خدمات مشتریان خود را ایجاد کرده است.ارائه با کیفیت ترین خدمات بازاریابی دیجیتال در آژانس دیجیتال مارکتینگ هزارتو میسر شده است.

هزارتو درباره ما
هزارتو درباره ما

ما چه می کنیم؟

نیاز شناسی، کشف مسئله، ارائه راهکار

معمولا هر مشتری جدید با کلی نیاز سمت هزارتو می‌آید. ما در هزارتو با برگزاری جلسات، نیاز دقیق مشتریان‌مان را شناسایی می‌کنیم. بعد به دنبال کشف مسائل هستیم چون خیلی وقت ها مشکلات مشخص هستند ولی مسئله ای که مشکل را به وجود آورده قابل تشخیص نیست.بعد از کشف دقیق مسئله به دنبال راه‌حل برای رفع مشکل هستیم.به قول مهندس ها، یا راهی هست یا راهی توسط تیم هزارتو ساخته می شود.

ارتقا دانش و بال بردن سطح توانایی در رویارویی با پروژه های جدید و مشکلات تازه یکی از هدف هایی هست که در آژانس دیجیتال مارکتینگ هزارتو همیشه الگو بوده است که ما با تشکیل جلسات متعدد آموزشی و اشتراک گذاری مطالب بین کارشناسنمان،این هدف را به تحقق بخشیدن نزدیکتر می کنیم.