هزارتو چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد +15 دلیل

برندها ابتدا به سئو نیاز دارند، زیرا این روش بادوام ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای درک و دستیابی به مشتریان در لحظات مهم است.

هزارتو چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد +15 دلیل

امسال نیاز به سئو به بالاترین حد خود رسید. همانطور که مصرف کنندگان به طور انبوه به سمت آنلاین سوق پیدا کردند، حتی سنتی ترین مشاغل نیز متوجه شدند که باید تغییر به سمت دیجیتال را تسریع کنند.

سئو موثرترین و مقرون به صرفه ترین راه برای درک و رسیدن به مشتریان در لحظات مهم است.

بسیاری از برندها و کسب‌وکارها می‌دانند (یا فکر می‌کنند می‌دانند) که برای ویژگی‌های دیجیتالی خود به SEO نیاز دارند، و مزایایی که از کار SEO که از طرف آنها اجرا می‌شود به دست خواهند آورد.

سئو مطمئناً قابلیت جستجو و دید کلی یک وب سایت را بهبود می بخشد، اما چه ارزش واقعی دیگری ارائه می دهد؟

چرا اهمیت سئو به این شکل که هست در حال افزایش است؟

ما در کنار شما هستیم تا 15 دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد را به شما بگوییم:

1. جستجوی ارگانیک اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است

این 15 دلیل باید بدون توجه به صنعت یا اندازه کسب و کار، شفافیتی را در مورد اینکه چراسئو در کسب و کار برای ارتقای برند قابل اج

جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد وب‌سایت اکثر کسب‌وکارها و یک جزء حیاتی از قیف خریدار است و در نهایت باعث می‌شود کاربران یک تبدیل یا تعامل را تکمیل کنند.

همانطور که بازاریابان می‌دانند، گوگل نسبت به رقبایی مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، سهم قابل توجهی از بازار جستجو را در اختیار دارد.

این بدان معنا نیست که همه  موتورهای جستجو به دیده شدن یک برند کمک نمی کنند – آنها این کار را می کنند. فقط گوگل بخش قابل توجهی از کل بازار جستجو را در اختیار دارد.

با این وجود، این یک رهبر واضح است و بنابراین پیروی از دستورالعمل های آن مهم است.

اما بخش باقی مانده از بازار که متعلق به موتورهای دیگر است برای برندها نیز ارزشمند است. این امر به ویژه در مورد برندهایی که موتورهای جستجوی صوتی، بصری و عمودی نقش اساسی دارند، صادق است.

گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت در جهان (و به طور خاص در ایالات متحده)، همچنین با بیش از 1 میلیارد کاربر، محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در سراسر جهان است.

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ است و بیش از 2 میلیارد نفر حداقل یک بار در ماه به آن دسترسی دارند.

ما می دانیم که اکثریت واضح جهان با دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در روز برای دریافت اطلاعات به گوگل مراجعه می کنند.

سئو در کسب و کار قابل مشاهده بودن به عنوان یک منبع قابل اعتماد توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه به نفع یک برند است. سئوی با کیفیت و یک  وب سایت با کیفیت بالا  ، برندها را به آنجا می برد.

2. سئو در کسب و کار باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

سئو در کسب و کار ، ایجاد یک پایه قوی برای یک وب سایت زیبا با تجربه کاربری تمیز و مؤثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتال آن، به راحتی در جستجو قابل کشف باشد.

سریعترین راه برای بررسی موارد حیاتی وب اصلی شما
آیا برای تجربه کاربری بهینه سازی می کنید؟ افزایش سرعت سایت، ثبات محتوا و تعامل می تواند رتبه بندی ارگانیک، آگاهی از برند و فروش را افزایش دهد.

عناصر بسیاری در ایجاد قدرت در مورد موتورهای جستجو مانند گوگل نقش دارند.

علاوه بر عوامل ذکر شده در بالا، اختیارات در طول زمان در نتیجه جنبه هایی مانند:

  • پیوندهای طبیعی
  • رفتار مثبت کاربر
  • سیگنال های یادگیری ماشینی
  • عناصر و محتوای روی صفحه بهینه شده است .

اما سئو در کسب و کاراین قدرت بیشتر از سایر بهینه‌سازی‌های دیجیتال، سئو در کسب و کار برای یک برند مفید است.

مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه غیرممکن است – درست مانند زندگی واقعی. اقتدار در طول زمان به دست می آید و ساخته می شود.

پیروی از دستورالعمل های EAT گوگل برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است.

تثبیت نام تجاری به عنوان یک مرجع، صبر، تلاش و تعهد می طلبد و متکی بر ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان اجازه می دهد به یک برند اعتماد کنند.

3. سئو در کسب و کار بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده است

از درک تغییرات بازار کلان تا درک هدف مصرف کننده در جزئیات، سئو به ما می گوید که مشتریان چه می خواهند و چه نیازی دارند.

داده‌ها و قالب‌های SEO – گفتاری یا کلامی – سیگنال‌های واضحی از قصد و رفتار کاربر به ما می‌دهد.

این کار را به طرق مختلف انجام می دهد:

  • داده های پرس و جو را جستجو کنید.
  • تجزیه و تحلیل SERP
  • داده های تجزیه و تحلیل و بینش هوش مصنوعی.

4. سئو در کسب و کار همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است

تجربه کاربری به اولویت اول هر بازاریاب تبدیل شده است. همه خواهان رتبه بندی ارگانیک بهتر و حداکثر دید هستند. با این حال، تعداد کمی متوجه می شوند که  تجربه کاربری بهینه  بخش بزرگی از رسیدن به آنجا است.

گوگل یاد گرفته است که چگونه یک تجربه کاربری خوب یا نامطلوب را تفسیر کند و یک تجربه کاربری مثبت به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل شده است.

به‌روزرسانی تجربه صفحه Google چیزی است که بازاریابان در همه صنایع باید به آن پایبند باشند و بخشی از تمرکز دیرینه آنها بر تجربه مشتری است.

مشتریان می دانند که چه می خواهند. اگر نتوانند آن را پیدا کنند، مشکلی پیش خواهد آمد. و عملکرد آسیب خواهد دید.

یک مثال واضح از ایجاد یک تجربه کاربری مستحکم این است که چگونه گوگل بیشتر و بیشتر به موتور پاسخگویی تبدیل شده است که داده‌های جستجو شده را مستقیماً در SERPs (صفحات نتایج موتور جستجو) ارائه می‌کند.

هدف از سئو در کسب و کار است که به کاربران اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند با کلیک کمتر، سریع و آسان ارائه دهیم.

کیفیت سئو در کسب و کار تجربه کاربری مثبتی را در بر می گیرد و از آن به نفع یک برند استفاده می کند.

5. سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است

با افزایش سئو در کسب و کار و تسلط رو به رشد ترافیک موبایل،  جستجوی محلی  به بخش اساسی موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​تبدیل شده است.

 هدف سئوی محلی بهینه‌سازی ویژگی‌های دیجیتال شما برای یک محدوده خاص است، بنابراین افراد می‌توانند به سرعت و به راحتی شما را پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیک‌تر کنند.

بهینه‌سازی‌های محلی بر محله‌ها، شهرک‌ها، شهرها، مناطق و حتی ایالت‌های خاص تمرکز می‌کنند تا یک رسانه مناسب برای پیام‌رسانی یک برند در سطح محلی ایجاد کنند.

متخصصان سئو این کار را با بهینه‌سازی وب‌سایت برند و محتوای آن، از جمله نقل‌قول‌های محلی و  بک لینک‌ها، و همچنین فهرست‌های منطقه‌ای مرتبط با مکان و بخش تجاری که یک برند به آن تعلق دارد، انجام می‌دهند.

برای ارتقای تعامل محلی، متخصصان سئو باید پانل نمودار دانش یک برند،  فهرست کسب و کار من در Google و نمایه های رسانه های اجتماعی آن را به عنوان شروع بهینه کنند.

همچنین باید تاکید زیادی بر نظرات کاربران در گوگل و همچنین سایر  سایت‌های بررسی  مانند Yelp، Home Advisor و Angie’s List (در میان سایر موارد) بسته به صنعت وجود داشته باشد.

توصیه می کنم نکات سئوی محلی در مورد SEJ را در اینجا دنبال کنید.

6. SEO بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

تحقیقات در حال تبدیل شدن به یک عنصر حیاتی سئو است و اهمیت تحقیق در زمان واقعی در حال افزایش است.

استفاده از تاکتیک‌های سئو برای انتقال پیام‌های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه، و اهمیت و قابل اعتماد بودن آنچه به مشتریان ارائه می‌دهید، بازی را تغییر خواهد داد.

همچنین بدون شک در صورت انجام صحیح، بر چرخه خرید تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

برندها باید در مکان هایی که مردم به آنها نیاز دارند قابل مشاهده باشند تا ارتباطی شایسته ایجاد شود. سئوی محلی این دید را افزایش می‌دهد و به مشتریان بالقوه اجازه می‌دهد تا پاسخ‌ها و کسب‌وکارهایی را که این پاسخ‌ها را ارائه می‌دهند، بیابند.

7. سئو در کسب و کار به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند

اجرای تاکتیک های سئو در وب سایت یک برند و ویژگی های دیجیتال آن بسیار خوب است. با این حال، اگر این یک تعامل کوتاه‌مدت (محدودیت‌های بودجه و غیره) باشد و سایت به‌طور مداوم در طول زمان دوباره ارزیابی نشود، به آستانه‌ای می‌رسد که به دلیل سایر موانع دیگر نمی‌تواند بهبود یابد.

روشی که دنیای جستجو تکامل می‌یابد (که اساساً به صلاحدید Google) مستلزم نظارت دائمی برای تغییرات است تا از رقبا و امیدواریم در صفحه 1 جلوتر بماند.

فعال بودن و نظارت بر تغییرات قابل توجه الگوریتم همیشه به نفع برندهایی است که این سئو در کسب و کار را انجام می دهند.

ما می دانیم که گوگل هزاران تغییر الگوریتم را در سال انجام می دهد. خیلی عقب بمانید، و بازگشت سخت خواهد بود.

متخصصان سئو کمک می کنند تا از آن جلوگیری شود.

8. درک سئو در کسب و کار به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید

با محیطی که همیشه در حال تغییر است که وب جهانی است، ماندن در بالای تغییرات در زمان وقوع می‌تواند چالشی باشد.

اما  ماندن در صدر سئو  شامل قرار گرفتن در حلقه تغییرات عمده برای جستجو است.

دانستن محیط وب، از جمله تاکتیک‌هایی که توسط سایر مشاغل محلی، مشابه و رقبا استفاده می‌شود، همیشه برای آن برندها مفید خواهد بود.

9. سئو در کسب و کار نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است

مطمئناً هزینه دارد. اما همه بهترین کارها انجام می شود، درست است؟

سئو در کسب و کار در طرح کلان کارها نسبتاً ارزان است و سود آن به احتمال زیاد از نظر سود یک نام تجاری قابل توجه خواهد بود.

این یک هزینه بازاریابی نیست. این یک سرمایه گذاری تجاری واقعی است.

پیاده سازی نمونه سئو برای سال های آینده آب را حفظ خواهد کرد. و مانند بسیاری از چیزهای زندگی، تنها با توجه (و سرمایه گذاری) بیشتر بهتر می شود.

10. سئو روابط عمومی است

سئو به ایجاد ارزش ویژه بلندمدت برای برند شما کمک می کند. یک رتبه خوب و یک موقعیت مطلوب به ارتقای نمایه برند شما کمک می کند.

مردم اخبار و موارد مرتبط را جستجو می کنند و داشتن یک استراتژی سئو و روابط عمومی خوب به این معنی است که برند شما دیده می شود.

داشتن یک تجربه کاربری خوب در وب سایت شما به این معنی است که پیام های شما شنیده می شود و محصولات یا خدمات شما به فروش می رسند.

سئو دیگر یک کانال سلد نیست، بنابراین ادغام با محتوا و روابط عمومی به دستیابی به برند و آگاهی در کنار سایر نتایج کمک می کند.

11. این یک استراتژی بلند مدت است

سئو می تواند (و امیدواریم که دارد) تأثیر قابل توجهی در سال اول انجام اقدامات داشته باشد، و بسیاری از این اقدامات تأثیری خواهند داشت که بیش از چندین سال طول می کشد.

همانطور که بازار در حال تحول است، بله، بهتر است روندها و تغییرات را از نزدیک دنبال کنید.

اما حتی سایتی که حجم زیادی از توصیه‌های سئوی شدید را اجرا نکرده باشد، از بهترین شیوه‌های اولیه سئو که در یک وب‌سایت صادق با تجربه کاربری مناسب استفاده می‌شود، بهبود می‌یابد.

و هر چه زمان، تلاش و بودجه سئو بیشتر باشد، یک وب سایت بهتر و طولانی تر می تواند یک رقیب شایسته در بازار خود باشد.

12. قابل سنجش است

سئو قابل اندازه گیری است.

در حالی که سئو همان بازگشت سرمایه آسان برای محاسبه را مانند جستجوی پولی ارائه نمی دهد، می توانید تقریباً هر چیزی را با ردیابی و تجزیه و تحلیل مناسب اندازه گیری کنید.

مشکل بزرگ تلاش برای اتصال نقاط در انتهای پشتی است زیرا هیچ راه قطعی برای درک همبستگی بین همه اقدامات وجود ندارد.

با این حال، ارزش درک این را دارد که اقدامات خاص چگونه بر عملکرد و رشد تأثیر می‌گذارند، و امیدواریم که تأثیر بگذارند.

هدف هر سئوی خوب این پیشرفت‌ها است، بنابراین اتصال نقطه‌ها نباید چالشی باشد.

برندها همچنین می‌خواهند بدانند و بفهمند که کجا بودند، کجا هستند، و از نظر عملکرد دیجیتالی به کجا می‌روند، به‌ویژه برای سئو وقتی که از شخص/شرکتی پول می‌گیرند تا از طرف آن اجرا کند.

هیچ راه بهتری برای نشان دادن موفقیت سئو نیز وجود ندارد. اما، البته، همه ما می دانیم که داده ها هرگز دروغ نمی گویند.

13. سئو فرصت های جدیدی را به نمایش می گذارد

سئوی با کیفیت بالا همیشه ابزاری برای کشف و استفاده از فرصت های جدید برای برندها نه تنها برای کشف بلکه برای درخشش پیدا می کند.

ارائه سئوی با کیفیت به برندها به معنای غوطه ور کردن یک تیم سئو در هر چیزی است که آن برند است. این تنها راه برای بازاریابی واقعی یک برند با اشتیاق و درکی است که سهامداران آن نسبت به آن دارند: تبدیل شدن به یک سهامدار.

هرچه یک برند بهتر شناخته شود، فرصت های بیشتری برای کمک به شکوفایی آن ایجاد می شود. همین امر را می توان در مورد سئو نیز گفت.

فرصت‌های جدید سئو امروزه می‌تواند به طرق مختلف به دست آید – از ارائه محتوا، فرصت‌های دیجیتال و اجتماعی تا کمک به فروش، محصول و استراتژی‌های خدمات مشتری.فرصت‌های جدید سئو امروزه می‌تواند به طرق مختلف به دست آید – از ارائه محتوا، فرصت‌های دیجیتال و اجتماعی تا کمک به فروش، محصول و استراتژی‌های خدمات مشتری.

14. اگر در صفحه یک نیستید، برنده کلیک نمی شوید – به خصوص با نتایج صفر کلیک

SEO در حال تبدیل شدن به یک بازی با مجموع صفر است زیرا SERP با کلیک صفر پاسخ را مستقیماً در بالای نتیجه جستجوی Google نشان می دهد.

هدف  جستجوی کاربر  بدون نیاز به کلیک بر روی پیوندهای نتیجه جستجو واقعی برآورده می شود.

در دنیای سئو راز نیست که اگر در صفحه 1 نباشید، احتمالاً بازی جستجوی ارگانیک را از بین نمی برید.

یک مطالعه اخیر نشان می دهد که سه موقعیت اول رتبه بندی جستجوی ارگانیک منجر به بیش از 50٪ از کل کلیک ها می شود، در حالی که تا 30٪ از کل نتایج در صفحه 1 و 2 اصلاً کلیک نمی شوند.

این یعنی چی؟

سه چیز:

  • نتایج صفر کلیک برنده می شود.
  • اگر در صفحه 1 نیستید، باید باشید.
  • هنوز موارد زیادی وجود دارد که کاربر یک عبارت جستجو را تایپ می کند و نمی تواند دقیقاً آنچه را که به دنبال آن است بیابد.

15. سئو همیشه اینجاست

مصرف کنندگان همیشه محصولات و خدمات را به صورت آنلاین می خواهند و برندها همیشه به دنبال مقرون به صرفه ترین راه برای انجام این کار هستند.

در حالی که نقش سئو ممکن است تغییر کند و استراتژی‌ها تغییر کند، راه‌های جدیدی دائماً از طریق نقاط ورودی مختلف مانند صدا، برنامه‌ها، ابزارهای پوشیدنی و اینترنت اشیا (IoT) باز می‌شوند.

طبق گفته Comserve.Inc، موتورهای جستجوی نسل بعدی که از شبکه‌های عصبی عمیق و یادگیری ماشینی پشتیبانی می‌کنند، ارزش بازاری خود را از 14.9 میلیارد دلار در سال 2019 به 55.7 میلیارد دلار در سال 2025 افزایش خواهند داد.

فرصت های جستجوی جدید و ارگانیک همیشه به وجود می آیند.

نتیجه

ما در این مقاله 15 دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد را به شما گفتیم

نقش سئو در کسب و کار در چند سال اخیر به طور قابل توجهی گسترش یافته است.

به طور خاص، سئو به مصرف‌کنندگان در زمان نیاز کمک می‌کند و اجرای سئوی قوی و با کیفیت در وب‌سایت یک برند و ویژگی‌های دیجیتال به برندها و تلاش‌های بازاریابی آن‌ها کمک می‌کند.

تاثیر سئو در کسب و کار اینترنتی چیست؟
سئو کمپین های شما را به بهترین شکل ممکن تقویت می کند، به شما کمک می کند تا داده های کاربر را ارزیابی کنید و حداکثر دسترسی را برای کسب و کار خود مفید کنید. همچنین، کسب و کار شما به صورت ارگانیک تبلیغ می شود که مقرون به صرفه است. این باعث می شود که کمپین های شما با مخاطبان شما طنین انداز شود تا آنها بتوانند عمیقاً با خدمات شما ارتباط برقرار کنند.

سئو چالش‌های خود را دارد، اما فرصت‌هایی که به ارمغان می‌آورد به موفقیت در آینده برای هر نوع کسب‌وکاری کمک می‌کند و برای حضور وب یک برند در حال حاضر و آینده بسیار مهم است.

هزارتو چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد +15 دلیل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید