وب سایت

طراحی سایت هتل | 11 دلیل برای نیاز اقامتگاه شما به سایت

در این مقاله میخواهیم 11 دلیل برای اینکه هتل شما نیاز به سایت دارد را بررسی کنیم طراحی سایت هتل به شما کمک میکند .

بعد از 11 دلیل برای اینکه هتل شما نیاز به سایت دارد به اینکه طراحی سایت هتل برای شما میتواند سودمند باشد یا نه فکر کنید. زمانی بود که هتل ها مشتریان خود را به صورت شفاهی و با توزیع مواد بازاریابی فیزیکی برای مهمانان احتمالی جذب و حفظ می کردند. اگرچه این ممکن است موثرترین راه برای اطلاع رسانی به مردم در مورد برند شما باشد، اما دیگر درست نیست.

دیجیتالی شدن در تمامی صنایع، به ویژه سفر، با سرعتی سریع رشد کرده است. در واقع، یک نظرسنجی نشان داد که در قبل از همه‌گیری 88 درصد از مردم ترجیح می‌دادند رزرو هتل خود را به صورت آنلاین انجام دهند.

ما در این مقاله 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید را بررسی میکنیم تا به شما بگوییم چرا برای رشد کسب و کارتان به این نیاز دارید.

بهترین نتیجه این تسریع در آینده این است که بسیاری از چیزهایی که قبلاً زمان و سرمایه گذاری زیادی را صرف می کردند، اکنون در دسترس تر، مقرون به صرفه تر و سهولت استفاده هستند، مانند ساخت اولین وب سایت هتل شما. یک وب سایت هتل به دنیا خواهد گفت که شما واقعا وجود دارید.

با ما باشید تا این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید را بررسی کنیم.

11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید :

دسترسی خود را گسترش دهید

با اولین دلیل از 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید شروع میکنیم وقتی فقط از یک مکان فعالیت می کنید، حضور کسب و کار شما به منطقه ای که در آن هستید و به ظرفیت تلاش های بازاریابی شما محدود می شود. با داشتن یک وب سایت، دیگر محدود به یک پایگاه مشتری که در مجاورت فیزیکی فروشگاه شما است، نخواهید بود. هتل شما ممکن است در تهران واقع شده باشد، اما مشتریان شما می توانند تا ژاپن باشند.

یک وب سایت هتل از هتل

در دومین دلیل 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید ممکن است فکر کنید، “اما کانال های رسانه های اجتماعی می توانند همین دسترسی را به من ارائه دهند.” و در حالی که این ممکن است چند سال پیش درست باشد، این دیجیتالی شدن سریعی که همه ما در حال تجربه آن هستیم، نحوه استفاده عموم از این کانال ها را تغییر می دهد.

فیسبوک گزارش داد که مردم در سال 2018 50 میلیون ساعت کمتر از سال قبل در پلتفرم خود سپری کردند. با از دست دادن کشش بیشتر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی جریان اصلی، بسیاری از کسب‌وکارها به داشتن وب‌سایت‌های خاص خود روی آورده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که حضور آنلاین آنها در راه خروج زیر پا نمی‌رود.

روایت را کنترل کنید

برای جلوگیری از راه‌اندازی وب‌سایت خود، برخی از کسب‌وکارهای مسافرتی در OTA مانند Booking.com یا Agoda حضور دارند. آنها معتقدند که هنوز هم می توانند همان مزیت قابل کشف را بدون نیاز به ایجاد حضور خود دریافت کنند. مشکل اینجاست که وقتی داستان سرایی برند خود را روی یک پلتفرم شخص ثالث رها می‌کنید، در آن پلتفرم خاص قفل می‌شوید.

اگر آنها دستورالعمل های خود را تغییر دهند، عملیات را تعطیل کنند، یا تصمیم بگیرند که دیگر شما را در پلتفرم خود نمی خواهند، شما در رحمت آنها هستید. وقتی مالکیت پیام‌های آنلاین خود را به عهده نمی‌گیرید، در معرض خطر بررسی‌های بد، اطلاعات نادرست و هیچ راه آسانی برای تماس مستقیم با شما نیستید.

یک وب سایت هتل با تجربه کاربری عالی

هنگامی که شما وب سایت خود را می سازید، مسئول این هستید که مخاطبان چه چیزی از هتل شما ببینند. و در حالی که ممکن است کنترل آنچه مردم آنلاین در مورد شما می گویند دشوار باشد، استفاده از پلتفرم شخصی شما می تواند بر دید آنها از کسب و کار شما تأثیر بگذارد.

وبلاگ روشی فوق العاده است که به مشتریان و مشتریان اجازه می دهد با ساختن داستان برند خود در وب سایت، هتل شما را بشناسند. می‌توانید محتوای مختلفی را به اشتراک بگذارید که ارزش‌ها، خدمات و هر چیزی را که می‌توانید به مهمانان بالقوه ارائه دهید، نشان دهد. به علاوه، داشتن یک وبلاگ با محتوای تازه می تواند رتبه جستجوی شما را افزایش دهد.

با داشتن یک وب سایت هتل و یک وبلاگ برای همراهی با آن، به جای تکیه بر شخص دیگری برای گفتن هتل خود به مردم، داستان را کنترل می کنید. در اول مقاله هم اشاره کردیم که این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید را برای رشد کسب و کار شما بازگو میکنیم.

مهمانان خود را در درجه اول قرار دهید

در پنجمین دلیل از 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید وب سایت هتل پلت فرم شما برای پاسخ به تمام سوالاتی است که مهمانان احتمالی شما ممکن است در مورد هتل و برند شما داشته باشند.

هنگامی که مردم از وب سایت شما بازدید می کنند، به دنبال پاسخ به سؤالات اساسی مانند محل قرارگیری شما، ظاهر اتاق های شما، انواع امکاناتی که ارائه می دهید، در دسترس بودن برای رزرو و غیره هستند. مزیت بزرگ داشتن وب سایت هتل این است که می تواند منابع شما را برای پشتیبانی مشتری بهبود بخشد و با انجام این کار، خدمات کلی مشتری شما را بهبود بخشد.

و همینطور شما میتونید با انجام کارهای سئو مشتریان زیادی را از طریق وب دریافت کنید اگر با سئو آشناییت ندارید میتوانید مقاله سئو مارا نیز مطالعه کنید البته بعد از 11 دلیل برای اینکه هتل شما نیاز به سایت دارد را خواندید.

سوالات متداول را در وب سایت هتل

به اواسط 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید رسیدیم.

داشتن چیزی به سادگی یک صفحه پرسش‌های متداول با نگرانی‌های مکرر یا یک ربات چت در وب‌سایت شما که به سؤالات رایج پاسخ می‌دهد، می‌تواند برای شما ارزشمندتر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید.

در دسترس قرار دادن این پاسخ ها در اینترنت 24/7 باعث صرفه جویی در وقت، تلاش و هزینه شما می شود. داشتن همه این اطلاعات در وب سایت هتل شما به این معنی است که محتوای شما در هر زمانی در طول روز و مهمتر از آن، به راحتی در دسترس کاربران قرار می گیرد. بنابراین حتی اگر شخصی در نیمه شب از وب سایت هتل شما بازدید کند، همیشه با او در تعامل خواهید بود. از وب سایت خود استفاده کنید تا مهمانان بالقوه و موجود را درگیر و همچنین مطلع نگه دارید.

اعتبار خود را نشان دهید

نداشتن وب‌سایت شخصی یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای از دست دادن اعتبار به‌عنوان یک کسب‌وکار در سال 2022 است. این امر باعث می‌شود هتل و برند شما قدیمی، دور از دسترس و غیرقابل اعتماد به نظر برسند.

داشتن یک وب سایت با طراحی خوب و به روز می تواند برای کسب و کار شما معجزه کند. طبق تحقیقات استنفورد، 75 درصد از کاربران اعتبار یک شرکت را بر اساس طراحی سایت خود قضاوت می کنند. حتی اگر هتل شما رتبه 5 ستاره را در وب سایت های بررسی مانند TripAdvisor یا Yelp کسب کرده باشد

مردم انتظار دارند که بتوانند وب سایت هتل شما را پیدا کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما به دست آورند.

یک وب سایت هتل که تصاویر قوی را در خود جای داده است

عکس‌های اصلی و با کیفیت از هتل، کارکنان، انواع اتاق‌های مختلف و خدمات اضافی خود را نمایش دهید. دلیلی وجود دارد که می گویند یک عکس هزاران کلمه را بیان می کند.

اشتراک‌گذاری عکس‌های واقعی و به‌روز از اتاق‌ها، امکانات رفاهی و خدمات شما باعث رزرو سریع‌تر و تبدیل بیشتر می‌شود. علاوه بر این، داشتن نظرات مهمان و نشان‌واره‌های انجمن‌های شناخته‌شده‌ای که به آن‌ها وابسته هستید، اعتماد بازدیدکنندگان وب‌سایت را ایجاد می‌کند و می‌تواند به سرعت آنها را به یک مهمان آینده تبدیل کند.

مقاله 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید هنوز به پایان نرسیده با ما باشید.

به صورت رایگان تبلیغ کنید

وب سایت هتل خود را به عنوان یک بروشور دیجیتال در نظر بگیرید. شما می توانید تمام اطلاعات هتل و پیام های بازاریابی خود را متمرکز کنید و بسیار کارآمدتر از تبلیغات چاپی یا سایر مواد بازاریابی است.

همچنین جایی است که مهمانان بالقوه می توانند درباره هتل شما اطلاعات کسب کنند. و در دنیای امروزی که مردم برای یافتن تقریباً همه چیز در گوگل جستجو می کنند، یک وب سایت به عنوان درب ورودی دیجیتال شما عمل می کند. همانطور که قبلا گفتم باز هم میگویم که ما در این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید دنبال سود و پیشرفت کسب و کار شما ایم.

اطلاعات به وضوح در سایت نشان داده شده است

در یک لحظه، شما این شانس را دارید که با کلیک یک دکمه، مردم را با محصولات و خدمات خود به مردم سراسر جهان معرفی کنید. شما می توانید اطلاعات و پیشنهادات خود را به سرعت و کارآمد به روز کنید. و اگر وب سایت هتل خود را بهینه کنید، در جستجوی افرادی که حتی به دنبال شما نبودند نیز نشان داده می شوید. بهترین بخش در مورد داشتن وب سایت هتل خود این است که وقتی روی آن سرمایه گذاری می کنید، آن را برای همیشه خواهید داشت و با هزینه های بسیار کم برای شما کار می کند.

با OTA ها رقابت کنید

به اخرین دلیل از 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید رسیدیم.

برای تبلیغ و فروش اتاق‌ها و خدمات خود به سایت‌هایی مانند Booking.com و سایر OTAها اکتفا نکنید .

بسیاری از صاحبان هتل ها و اپراتورهای کسب و کار تور به این پلتفرم های شخص ثالث وابسته هستند و از راه اندازی وب سایت هتل خود اجتناب می کنند زیرا فکر می کنند انجام آن پیچیده یا گران است. یک وب‌سایت تمیز و ساده با پیام‌رسانی واضح می‌تواند کاملاً زمین بازی را برای شرکت‌های کوچک‌تری که سعی در رقابت با جالوت‌های صنعتی دارند یکسان کند.

ما تمام این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید را جمع اوری کردیم تا به شما بگوییم داشتن وب‌سایت شخصی به شما کمک می‌کند تا از سرتاسر جهان سرنخ ایجاد کنید و آنها را به رزروهای تأیید شده تبدیل کنید.

همچنین می‌تواند به بازدیدکنندگان کمک کند تا با اجازه دادن به آنها برای رزرو یا رزرو یکی از خدمات شما و غیره، قدم بعدی را به سمت فروش بردارند. هزینه های کمیسیون های شخص ثالث هم حذف میشوند و تماما برای شما سود میشود. طبق آن چیزی که در ابتدای 11 دلیل برای اینکه هتل شما نیاز به سایت دارد گفتیم ما به دنبال سود بیشتر شما هستیم:).

نتیجه

در این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید متوجه شدیم که داشتن یک وب سایت هتل حرفه ای به این معنی است که افرادی که به دنبال خدمات شما هستند می توانند شما را پیدا کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را به خصوص در این عصر دیجیتال به دست آورند.

با یک وب سایت، می توانید به سرعت از یک هتل محلی شناخته شده با رزروهای گاه به گاه به هتلی تبدیل شوید که به طور کامل با بازدیدکنندگان بین المللی در طول سال رزرو می شود.بعد از خواندن 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید اگر خواستید ساخت یک وبسایت جدید را شروع کنید ، اینجا را کلیک کنید یا برای اطلاعات بیشتر از طریق چت زنده با ما تماس بگیرید.

یا اگر این 11 دلیل برای اینکه شما به طراحی سایت هتل نیاز دارید شما را قانع نکرد و یا سوال شمارا پاسخ نداد هم میتوانید با تیم ما مشاوره رایگان داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید