هزارتو طراحی سایت موسیقی

10دلیل برای طراحی سایت موسیقی

با دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی و سرویس های پخش، ممکن است در حال حاضر حضور آنلاین خوبی داشته باشید. پس چراطراحی سایت برای برجسته شدن به عنوان یک موسیقیدان نیاز دارید؟

طراحی سایت موسیقی خودتان حرفه‌ای به نظر می‌رسد و به متخصصان صنعت سیگنال می‌دهد که حرفه موسیقی خود را جدی می‌گیرید. همچنین فضایی است که شما مالک ومدیر آن هستید، که آن را بهترین راه برای ایجاد روابط معتبر با طرفداران خود می کند.

در اینجا هزارتو 10 دلیل انجام طراحی سایت موسیقی را به عنوان یک نوازنده را به شما میگوید:

1. صنعت و رسانه انتظار دارند وب سایت شما را پیدا کنند

کارشناسان صنعت وقتی از آنها می پرسند که چگونه ترجیح می دهند به موسیقی شما دسترسی داشته باشند و درباره شما به عنوان یک هنرمند بیشتر بدانند، با طراحی سایت موسیقی روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان و خریداران استعدادها بدانند که شما یک موسیقیدان جدی هستید.

2. شما صاحب تجربه هستید

با طراحی سایت موسیقی شما هم محتوا را ایجاد و هم کنترل می کنید. همه چیز در مورد شما در یک مکان است. این باعث می‌شود کسی به راحتی به تبلیغ موسیقی شما کمک کند و بفهمد که شما به عنوان یک نوازنده چه کسی هستید. می‌توانید با طراحی سایت برندسازی ایجاد کنید – این شما را متمایز می‌کند و حال و هوای شما را به نمایش می‌گذارد.

3.طراحی سایت ماندگارتر از رسانه های اجتماعی است

فیس بوک، اینستاگرام ، توییتر و تیک تاک پلتفرم های عالی برای تبلیغ گروه و موسیقی شما هستند. با این حال، طراحی سایت دائمی است و در معرض تغییر در الگوریتم ها یا خریدها نیست. .شما در اختیار پست های پولی یا دسترسی کم ارگانیک نیستید. شما می توانید هر کسی را در هر زمان راهنمایی کنید تا از وب سایت شما بازدید کند. علاوه بر این، همه افراد در صنعت موسیقی در فیس بوک نیستند – آن افراد همچنان می توانند از وب سایت شما بازدید کنند.

4. با طراحی سایت شخصیت منحصر به فرد گروه خود را نشان دهید

بدون محدود شدن به یک فید خبری یا تعداد محدودی از کاراکترها، یک وب سایت می تواند هر چیزی باشد که شما می خواهید. می توانید طراحی وب سایت خود را بر اساس آخرین آثار هنری آلبوم خود قرار دهید، یا لحن بصری را تنظیم کنید که حس و حال موسیقی شما را منعکس کند. با پست‌ها یا عکس‌های وبلاگ می‌توانید به همان اندازه که در رسانه‌های اجتماعی شخصی را انجام می‌دهید، شخصی شوید. محتوای جذاب وب سایت که موسیقی شما را به نمایش می گذارد، دلیلی است که طرفداران همچنان برمی گردند.

5. فروش موسیقی و کالا به طرفداران

در طول همه گیری همه گیر، بسیاری از طرفداران به خرید آنلاین موسیقی و کالا روی آوردند تا از هنرمندان مورد علاقه خود حمایت کنند. اگر شروع به ایجاد پایگاه طرفداران کرده اید، حتماً کالا و موسیقی را به وب سایت خود اضافه کنید. فروش از طریق Bandzoogle بدون کمیسیون است و راهی عالی برای کسب درآمد با موسیقی آنلاین است.

6. یک EPK در طراحی سایت خود داشته باشید

هر عامل رزرو یا تبلیغ کننده قبل از رزرو شما برای نمایش، وب سایت شما را بررسی می کند. می‌توانید با نمایش بهترین آثار خود و گنجاندن جدیدترین موسیقی و ویدیوهای خود در یک EPK مستقیماً در وب‌سایت خود از این به نفع خود استفاده کنید . همچنین می‌توانید از EPK خود برای جمع‌آوری فشار برای آلبوم یا تک آهنگ آینده یا تماس با ایستگاه‌های رادیویی استفاده کنید.

7. برای سئوی ارگانیک خوب است

با وب‌سایت موسیقی خود، می‌توانید متنی را به صفحات خود اضافه کنید که نام هنرمند و آخرین موسیقی شما را ذکر می‌کند. شما می توانید یک دامنه سفارشی را بر اساس نام هنرمند یا گروه خود انتخاب کنید. در نتیجه، گوگل کلمات کلیدی گروه شما (عناوین آلبوم، آهنگ ها، اعضای گروه و غیره) را با وب سایت شما مطابقت می دهد. قرار گرفتن وب سایت موسیقی شما در نتایج جستجوی برتر به آن اعتبار بیشتری نسبت به حساب رسانه های اجتماعی می دهد.

8. این یکی از بهترین راه ها برای ایجاد لیست پستی شماست 

دسترسی به طرفداران از طریق ایمیل هنوز هم یکی از بهترین راه ها برای ایجاد ارتباط مستقیم به فن است. در وب‌سایت خود می‌توانید در ازای دریافت یک آدرس ایمیل، دانلود آهنگ رایگان ارائه دهید تا با فهرست خود شتاب ایجاد کنید. برقراری ارتباط منظم از طریق ایمیل یک راه عالی برای تبلیغ نسخه های آینده، تاریخ های تور و کمپین های تامین مالی جمعی است.

9. در مورد داده های فن بینش به دست آورید

در زیر جذابیت وب سایت شما، داده های زیادی وجود دارد که به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کند. پیوندهای هوشمند را با صفحات فرود تنظیم کنید تا ببینید طرفداران شما از کجا می آیند و کدام آهنگ ها را بیشتر پخش می کنند. چه در حال تبلیغ یک آلبوم جدید یا راه اندازی یک کمپین بازاریابی باشید، داده های سطح صفحه به شما کمک می کند تا پایگاه طرفداران خود را بشناسید.

10. شما کنترل کامل دارید

با طراحی سایت شما مرکز آنلاین خواهید داشت که می توانید هر محتوایی را که می خواهید پست و مدیریت کنید. با طراحی سایت که صدای شما را در بر می گیرد و با مخاطبان شما صحبت می کند، از این فضا استفاده کنید. از وب سایت خود برای ایجاد روابط معتبر با طرفداران خود استفاده کنید تا شما را در حرکت شغلی بعدی خود ببینند، خواه یک آهنگ جدید، یک ویدیو، یک مسابقه یا یک تور باشد.

امکانات یک سایت موسیقی چیست؟

پخش انلاین موزیک، امکان سرچ برای کاربران، اخبار موزیک ،لینک های مستقیم دانلود ،صفحه سبک مختلف و…

مشکل اکثر سایت های موسیقی چیست؟
در سایت های موسیقی بیشتر مشکل ها برای سرعت بارگذاری میباشد که تیم ما برای حل این مشکل از از تکنولوژی GZIP استفاده می کنند.

اگر در مورد حرفه موسیقی خود جدی هستید، می خواهید در یک وب سایت موسیقی سرمایه گذاری کنید. به عنوان یک پایگاه اصلی، این فروشگاه یک‌جای شما در وب است – موسیقی، بیوگرافی، کالا، کیت مطبوعاتی و موارد دیگر را با طراحی منحصر به فرد خود اضافه کنید. وب سایت سفارشی شما حرفه ای بودن شما را با متخصصان صنعت موسیقی و با طرفداران یکسان افزایش می دهد

هزارتو طراحی سایت موسیقی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید