8 دلیل برای طراحی سایت مشاور املاک

هزارتو 8 دلیل برای طراحی سایت مشاور املاک

8 دلیل برای نیاز طراحی سایت مشاور املاک را با شما میخواهیم مرور کنیم.

املاک و مستغلات حوزه ای است که توسط شما به عنوان نماینده و روشی که کسب و کار خود را انجام می دهید تعریف می شود. این خود را به یک منبع مرتبط و مهم برای پایگاه مشتری و کل جامعه تبدیل می کند.

با وجود بسیاری از نمایندگانی که برای بخشی از بازار املاک و مستغلات رقابت می کنند، به راحتی می توان از سوی مشتریان بالقوه نادیده گرفته شد. به منظور بالا رفتن از این رقابت، باید راهی برای بازاریابی موثر خود بیابید. اگر برنامه بازاریابی شما مستلزم ارسال ایمیل های انبوه و قرار دادن تبلیغات روزنامه و مجلات است، دوباره فکر کنید.

بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است روزهای بازاریابی موثر برونگرا به سرعت در حال محو شدن است. امروز، باید تمرکز خود را به بازاریابی درونگرا معطوف کنید و با وب سایت، رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوای خود یک حضور آنلاین ایجاد کنید تا بتوانید به طور طبیعی بازار هدف خود را به سمت خود جذب کنید.

8 دلیل برای نیاز طراحی سایت مشاور املاک را میخواهیم شروع کنیم:

1) شما آن را به طور کامل کنترل می کنید

برای شروع 8 دلیل برای نیاز طراحی سایت مشاور املاک باید به شما یاد اوری کنیم که از Zillow و Truila گرفته تا Homes.com ، همه آنها می توانند برای شما سرنخ بگیرند، اما در پایان روز، شما باید با سایر عوامل رقابت کنید. وب سایت شخصی شما یک پایگاه واقعی آنلاین به شما می دهد. این به شما مکانی آنلاین می دهد که در آن شما تنها نماینده ای هستید که آنها می توانند با آنها تماس بگیرند، و شما تنها نماینده ای هستید که آنها بارها و بارها می بینند. این را به اضافه توانایی خود برای اضافه کردن سبک و سبک خود به سایت اضافه کنید، و یک وب سایت شخصی بسیار جذاب به نظر می رسد.

2) شما را در بازار خود منحصر به فرد می کند

با توجه به آنچه ما دیده ایم، وب سایت های شخصی برای املاک هرگز واقعاً مورد توجه قرار نگرفته اند. به همین دلیل، طراحی سایت مشاور املاک حرفه ای و زیبا، شما را در بازار متمایز می کند. این چیز خاصی نیست، اما شما یکی از تنها مشاوران املاک/تیم های موجود در بازار خود هستید که طراحی سایت مشاور املاک کرده اید. به همین دلیل شما متمایز هستید.

3) همه سرنخ ها سرنخ شما هستند

با بازگشت به تنها فردی که در سایت حضور دارید، یکی دیگر از مزایای اصلی طراحی سایت مشاور املاک و مستغلات شخصی این واقعیت است که وقتی شخصی در مورد ملکی در وب سایت شما با شما تماس می گیرد، همیشه پیشتاز شما خواهد بود. مهم نیست که چه کسی لیست شده یا با چه شرکتی است، شما پیشتاز خواهید بود. این چیزی است که بسیاری از مردم حتی هنگام فکر کردن به یک وب سایت شخصی به آن توجه نمی کنند.

4) بسیار مقرون به صرفه است

راه اندازی وب سایت خود به عنوان یک مسکن در واقع واقعاً ارزان است. شما می توانید با مشاوره گرفتن از تیم هزارتو از تمام مراحل طراحی سایت مشاور املاک مطلع شوید و این باعث می شود که شروع به ساخت وب سایت ملکی خود کنید. از آنجا، شما گزینه های زیادی دارید، و یک سری کامل نحوه راه اندازی یک وب سایت املاک و مستغلات را خواهید دانست.

5) چیزی برای تبلیغ به شما می دهد

با طراحی سایت مشاور املاک خود مکانی برای ارسال بازاریابی آنلاین به شما خواهد داد. اگر یک مشاور املاک مدرن هستید، به احتمال زیاد تبلیغات گوگل، تبلیغات فیس بوک و شاید حتی تبلیغات یوتیوب را اجرا می کنید. طراحی سایت مشاور املاک به شما مکانی می دهد تا این تبلیغات را به آن پیوند دهید که 100٪ متعلق به شما است. شما هیچ خطری برای از دست دادن این کلیک ها برای شخص دیگری نخواهید داشت. آنها توسط شما کنترل خواهند شد.

6) فرصت های بازاریابی بی پایان هستند

از بازاریابی محتوا گرفته تا بازاریابی رسانه های اجتماعی و سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو)، فرصت های بازاریابی وب سایت و جذب مشتری بی پایان است. به عنوان مثال، بازاریابی محتوا به شما امکان می دهد محتوایی به سبک وبلاگ بنویسید که می توانید آن را با سئو بهینه سازی کنید و در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا توجه بیشتری را به شما، دارایی هایتان و این واقعیت که شما یک مشاور املاک هستید جلب کنید.

7) می توانید هر جا که می روید آن را با خود ببرید

اغلب اوقات، زمانی که یک نماینده کارگزاران را تغییر می‌دهد، بخش زیادی از بازاریابی خود را از دست می‌دهند، و اگر بازاریابی خود را از دست ندهند، تغییر همه چیز یک فرآیند بسیار پر استرس و پرهزینه است. با طراحی سایت مشاور املاک ، آسان است. شما برخی از آرم ها و برخی از کلمات را تغییر می دهید، و شما خوب هستید! تمام آن چیزی که برای شما هزینه دارد، زمان است، و سرنخ های شما در طول کل فرآیند ادامه می یابند. انتقال بدون درز است.

8) یک ابزار عالی هنگام تنظیم لیست

توانایی گفتن، “ما وب سایت خود را داریم که خانه شما در آن نمایش داده می شود.” در طول یک جلسه لیست، فروشندگان واقعا احساس خاصی می کنند. هیچ کس دیگری که با آنها صحبت کرده اند به این موضوع اشاره نکرده است، و اگر آن را درست بازی کنید، می توانید تعدادی اعداد ترافیک چشمگیر را به سمت آنها بیاندازید تا معامله را امضا کنید. مقدار کمی برای دریافت لیست راه طولانی دارد، و برای برخی از مشاوران املاک که با آنها صحبت کرده ایم، وب سایت آنها همین چیز کوچک است.

در کل، انتخاب با شماست.  هدف من از این مقاله این بود که ذهن شما را باز کنم و شاید به شما کمک کنم تا نکات مثبت راه اندازی یک وب سایت را برای خود، تیم یا اگر کارگزار هستید، در نظر بگیرید.

برای طراحی سایت مشاور املاک چقدر زمان کافیست؟
پروژه طراحی سایت مشاور املاک بستگی به سختی آن پروژه دارد گاهی این پروژه با امکانات پایه در یک هفته جمع اوری میشود و گاهی با امکانات پیشرفته در یک ماه.

تیم هزارتو در کنار شماست تا با شما به کسب و کارتان کمک کند. اگر این مقاله سوال های شما را پاسخ نداد و یا سوال بیشتری دارید در قسمت مشاوره سایت در کنار شما ایم تا بتوانیم به شما کمک بیشتری کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطلب

درخواست مشاوره

نام(Required)
نام کسب و کار(Required)