طراحی سایت برای سالن زیبایی (آرایشگاه)

طراحی سایت برای سالن زیبایی (آرایشگاه)


طراحی سایت برای سالن زیبایی (آرایشگاه)

طراحی سایت برای سالن زیبایی اهمیت زیادی دارد به طوری که برای خدمات دیجیتال مارکتینگ، برندیگ یک سالن زیبایی به شما در سازماندهی کار و جذب مشتریان جدید کمک می کند

صنعت زیبایی به طور مداوم در حال تغییر است. روندهای جدید می آیند و می روند. برخی از روندهای قدیمی حتی با گذشت زمان دوباره زنده می شوند. به سرعت در حال تغییر است و بازار وسیعی دارد. به خصوص برای زنان – آرایش مو، صورت، پدیکور، مانیکور، آرایش، لیست بی پایان است. در هر مناسبت یا جشنواره، اولین جایی که مردم می خواهند به آن بروند سالن آرایش است. 

در این دنیای همیشه در حال تغییر، تبلیغات یک امر ضروری است، بنابراین دیجیتال مارکتینگ برای سالن شما ضروری است. برای دانستن 10 دلیل اصلی که چرا سالن شما به یک وب سایت نیاز دارد، بخوانید. 

چرا طراحی سایت برای سالن زیبایی مهم است؟


1. برای گسترش پایگاه مشتریان خود 
تنها چیزی که مردم همیشه روی آنها دارند موبایل آنهاست. اگر بخواهند به یک سالن زیبایی بروند، اولین کاری که انجام می دهند این است که  “سالن های نزدیک من” را جستجو کنند.

اگر طراحی وب سایت برای سالن زیبایی انجام داده اید، نام شما نمایش داده می شود. مردم با شما آشنا می شوند و به جای رقبای شما به سالن شما می آیند. وقتی همه آنها توسط شما مورد توجه قرار گرفتند، آن را به دوستان و خانواده خود ارجاع می دهند. یک مشتری به 3 مشتری دیگر منجر می شود! 

2. برای رزرو قرارهای آنلاین
هر چه راحتی بیشتر باشد، مشتری بیشتر جذب سالن شما می شود. به جای تماس تلفنی یا رفتن فیزیکی به سالن برای رزرو وقت، قرار آنلاین بسیار آسان تر است. مردم می توانند بازه های زمانی را که ترجیح می دهند، آرایشگر و خدماتی را انتخاب کنند که همه چیز را از آسایش خانه خود می خواهند.

با توجه به همه گیری کووید 19، تنها تعداد محدودی از افراد در یک زمان مجاز به حضور در سالن هستند. از این رو، رزرو آنلاین گزینه امن تری است. شما می توانید تعداد مشتریان سالن خود را در یک زمان خاص تنظیم کنید.

3. برای اطلاع رسانی پیشنهادات خود
آیا سالن شما اولین سالگرد خود را جشن می گیرد یا دهه اول یک تجارت موفق؟ جشنواره ای در راه است؟ آیا قصد ارائه پیشنهادات و تخفیف های ویژه را دارید، یک وب سایت مکان مناسبی برای انتشار آن است. پیش رزرو بیشتری دریافت کنید!

4. برای فروش محصولات خود
اگر محصولی با برند خود یا یک برند سالن داخلی دارید، می توانید محصولات خود را از طریق وب سایت خود به فروش برسانید. به جای فروش محصولات خود به مشتریان حاضر، محصولات خود را از طریق وب سایت خود در سراسر کشور بفروشید.

5. اجازه دهید کارکنان خود احساس ویژه ای داشته
باشند در وب سایت خود، می توانید بیوگرافی کوچکی از همه کارکنان خود آپلود کنید. به این ترتیب مردم با آرایشگرانی که در سالن شما کار می کنند آشنا می شوند و می توانند انتخاب کنند که کدام یک را برای خود می خواهند. نه تنها این، بلکه کارکنان شما نیز احساس ویژه ای خواهند داشت. این باعث ایجاد حس وفاداری نسبت به سالن شما می شود. 

6. برای به نمایش گذاشتن خدمات
خود طیف گسترده ای از خدمات خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید. می توانید یک منو و چندین صفحه فرعی برای توصیف انواع خدمات و بسته های سالن اختصاصی اضافه کنید. توضیحاتی در مورد آنها اضافه کنید تا مردم با آنها آشنا شوند و بتوانند خدمات را بر اساس آن انتخاب کنند. 

7. مدیریت خدمات سالن زیبایی در خانه 
اگر سالن شما خدمات در خانه ارائه می دهد، مدیریت قرار ملاقات ها، تعیین آرایشگران و اطمینان از انجام کار بسیار دشوار است. طراحی سایت برای سالن زیبایی به شما کمک می کند همه اینها را مدیریت کنید.

8. طراحی سایت برای سالن زیبایی به شما کمک می کنند تا با سالن های دیگر رقابت کنید
یک وب سایت به شما کمک می کند تا نسبت به سالن های دیگر دست برتر داشته باشید. مردم می‌توانند قیمت‌ها، پیشنهادات، بسته‌ها را با هم مقایسه کنند و بهترین گزینه را انتخاب کنند. این باعث می شود که آنها به جای رقبای شما به سالن شما بیایند.

9. تصاویر را نشان دهید و همه مراحل کاری را نشان دهید
شما می توانید تصاویری از آخرین کارهای خود را به نمایش بگذارید، از تمام روندهای جدید در صنعت زیبایی بپرید و مشتریان خود را آگاه کنید که در همه چیز برتر هستید. با دیدن تصاویر، حس خواستن ایجاد می شود و به سالن شما می آیند. جذابیت بصری برای جذب مشتریان قدیمی و جدید ضروری است. 

10. یک وب سایت به رشد سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی شما کمک می کند
یک وب سایت به شما امکان می دهد تا حضور سایر رسانه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و فیس بوک را تقویت کنید. می توانید حساب های خود را به وب سایت پیوند دهید تا مردم بتوانند شما را دنبال کنند. به همین ترتیب، می توانید پیوند را به وب سایت خود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید. این امر باعث افزایش ترافیک به وب سایت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید