هزارتو طراحی سایت آموزشی

6 دلیل برای طراحی سایت آموزشگاه شما را آماده کردیم تا شما را متقاعد کنیم که ارزشش را دارد. سایر آموزشگاه‌ها قبلاً وب سایت خود را ایجاد کرده اند. بنابراین، شما نباید اجازه دهید که از سیستم عقب بمانید. ادامه دهید و به روند بپیوندید. بسیاری از سازمان ها و موسسات آموزشی، طراحی سایت آموزشگاه خود راه اندازی کرده اند. بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا 6 دلیل برای طراحی سایت آموزشگاه شما آورده شده است.

برای تبدیل شدن به بخشی از جامعه آنلاین

بیایید با اولین دلیل از 6 دلیل برای طراحی سایت آموزشگاه شما و واضح ترین دلیل شروع کنیم. داشتن یک وب سایت برای آموزشگاه شما باعث می شود که بخشی از جامعه آنلاین باشد. اگرچه پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای آن وجود دارد که مقرون به صرفه هستند، یک وب‌سایت چیزی است که به آموزشگاه شما جایگاه محکمی در اینترنت می‌دهد. اگر فقط از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید، دسترسی آموزشگاه شما در جامعه آنلاین فقط به رسانه های اجتماعی محدود می شود. اما با طراحی سایت آموزشگاه ، آموزشگاه شما می تواند در موتورهای جستجو، به ویژه در گوگل، موج ایجاد کند.

ببینید، بسیاری از سازمان ها از طریق وب سایت های خود توجه جهانی را به خود جلب کرده اند. در عصر دیجیتال امروزی، وب‌سایت‌ها ابزارهایی هستند که گروه‌های ثبت‌شده برای ارتباط با مردم از هر دو طرف کره زمین از آن‌ها استفاده می‌کنند. وب‌سایت‌ها همچنین یکی از دلایلی هستند که باعث می‌شود کسب‌وکارهای کوچک در حال حاضر شانس بزرگ شدن آن‌ها را داشته باشند. بله شما آن را درست خواندید. حتی شرکت های کوچک می توانند تا حد زیادی از استفاده از وب سایت ها سود ببرند. چقدر بیشتر اگر مدرسه تثبیت شده شما باشد؟ بنابراین، اگر می خواهید مدرسه شما عضو فعال جامعه آنلاین جهانی باشد، اجازه دهید یک وب سایت داشته باشد.

برای تقویت و بهبود نام تجاری

استراتژی‌های بازاریابی بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید برای افزایش برندسازی آموزشگاه خود اجرا کنید . و یکی از بهترین آنها چیزی جز ساختن یک وب سایت نیست. همانطور که قبلا ذکر شد، سازمان های بی شماری به دلیل وب سایت های خود توجه جهانی را جلب کردند. همانطور که گفته شد، بدون شک داشتن طراحی سایت آموزشگاه می تواند آگاهی از برند را در بین مخاطبان هدف آموزشگاه شما افزایش دهد.

تصویر هویت مدرسه شما، مانند آرم، رنگ ها و شعار آن، در سراسر جامعه آنلاین پخش می شود. اما برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید کاری کنید که وب سایت شما به اندازه کافی تصویر آموزشگاه شما را به نمایش بگذارد.

شخصی که برای آن نیاز دارید یک طراح یا توسعه دهنده وب با مهارت بالا است. علاوه بر این، ممکن است به خدمات یک متخصص بهینه سازی موتور جستجو (SEO) نیز نیاز داشته باشید. یک متخصص سئو می تواند به وب سایت شما کمک کند تا در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ رتبه بالایی کسب کند. اگر سایت شما رتبه مناسبی کسب کند، می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کند. از این رو، افراد بیشتری، به ویژه دانش آموزان و والدین، از برند آموزشگاه شما آگاه خواهند شد. البته در تیم هزارتو هم متخصصان سئو نیز هستند که میتوانید با ما در رابطه با این موضوع در ارتباط باشید.

برای به دست آوردن مزیت رقابتی

ممکن است آموزشگاه دیگر در شهر یا کشور شما هنوز به سمت طراحی سایت آموزشگاه نرفته باشند. از آنجایی که این آموزشگاه‌ها رقیب مستقیم شما هستند، اکنون فرصتی عالی است تا با ایجاد یک وب سایت رسمی برای آموزشگاه خود، در برابر آنها برتری پیدا کنید. با یک وب سایت، می توانید سریعتر از رقبای خود با والدین و دانش آموزان ارتباط برقرار کنید. در وب سایت، می توانید بر هر ویژگی مدرسه خود تأکید کنید که می تواند به عنوان نقطه فروش عمل کند.

یک مثال خوب می تواند امکانات آموزشگاه، برنامه های آموزشی، جدول زمانی پیشرفت دانش آموزان و ارزش های اصلی باشد. اینها چهار مورد از موارد زیادی هستند که والدین در انتخاب آموزشگاه برای فرزندانشان به آن توجه می کنند.

در استفاده از وب سایت به عنوان ابزار اصلی بازاریابی خود تردید نکنید. در واقع، اکثر بازاریابان از وب سایت ها برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت خود استفاده می کنند. وب سایت ها می توانند کمپین های مدرسه شما را سریعتر از مواد بازاریابی سنتی مانند بروشورها ، بروشورها ، پوسترها ، تلویزیون و رادیو منتشر کنند.

برای افزایش اعتبار آموزشگاه خود

یکی از تصورات امروزی این است که اگر یک شرکت یک وب سایت رسمی داشته باشد، پس معتبر است. با این حال، این بدان معنا نیست که آموزشگاه شما معتبر نیست زیرا هنوز سایت ندارد. این فقط نظر بسیاری از مردم امروز است. بنابراین، تا حدی،طراحی سایت آموزشگاه می تواند اعتبار آموزشگاه شما را به شدت افزایش دهد.

اگرچه، برای اینکه واقعاً این اتفاق بیفتد، وب سایت شما باید حاوی صفحه درباره ما باشد. در آن صفحه جایی است که باید در مورد تاریخچه، مبدا و دستاوردهای قابل توجه مدرسه خود صحبت کنید. همچنین فراموش نکنید که روی اطلاعات تماس و آدرس محل مدرسه تاکید کنید.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل دانشگاه استنفورد نشان می دهد که 75٪ از بازدیدکنندگان اعتبار یک سازمان را بر اساس طراحی سایت خود ارزیابی می کنند. بنابراین، آن را در چک لیست خود قرار دهید تا به زیبایی در روند طراحی سایت آموزشگاه خود کمک کند.

برای داشتن بستری برای پذیرش آنلاین

البته قبل از شروع یک ترم تحصیلی، کارکنان آموزشگاه شما مشغول رسیدگی به پذیرش دانشجوو یا هنرجو یا کارآموز و دانش آموز خواهند بود. اگر هنوز به صورت دستی این کار را انجام می دهند، برای راحتی کار باید به پذیرش آنلاین بروید . نه تنها برای کارکنان شما، بلکه برای دانش آموزان و والدین نیز راحت خواهد بود.

بسیاری از مؤسسات قبلاً با استفاده از نرم‌افزارها و برنامه‌ها، یک جایگزین پذیرش آنلاین را اتخاذ کرده‌اند. اما بهترین ابزار برای آن یک وب سایت است. چرا؟ خوب، به این دلیل است که پذیرش آنلاین شما را آسان‌تر، معتبرتر و ایمن‌تر می‌کند. استفاده از برنامه های شخص ثالث مانند Google Forms ایده آل نیست. در نهایت، پذیرش آنلاین از طریق یک وب سایت می تواند ثبت نام آموزشگاه شما را یک مایل افزایش دهد.

چقدر زمان برای طراحی سایت آموزشگاهی کافیست؟
برای طراحی سایت آموزشگاهی زمان مبتنی بر امکاناتی است که کارفرما برای سایت خودش انتخاب میکند.و زمان تقریبی برای یک وبسایت پایه 7 روز و یک وبسایت با امکانات بالا حدود 1ماه است.

برای داشتن یک وسیله ارتباطی بهتر

در نهایت، می توانید با طراحی سایت آموزشگاه خود از سایتتان به عنوان یکی از ابزارهای ارتباطی خود استفاده کنید. داشتن یک وب سایت آموزشگاه شما را قادر می سازد تا اطلاعیه ها و اطلاعات مهم دانشگاه را در یک حرکت انتقال دهید. دانش‌آموزان و والدین می‌توانند با باز کردن سایت به سرعت در مورد آنها مطلع شوند. در این صورت، نیازی به برقراری ارتباط از طریق ایمیل، پیامک و تماس نخواهد بود. اگر در مسیر طراحی سایت آموزشگاه خود نگرانید باید به شما این مژده را بدهم که اصلا نگران نباشید چون تیم ما در کنار شماست تا ویژگی‌های خاصی را اضافه کند تا سایتتان به ابزار ارتباطی مؤثرتری تبدیل شود.

6 دلیل برای طراحی سایت آموزشگاه شما را آماده کرده ایم تا به شما بگوییم که تمامی کسب و کار ها به سمت دیجیتالی شدن پیش میروند.

به زودی یک طرح تجاری برای ایجاد وب سایت رسمی مدرسه خود طراحی کنید. در مورد آن با مدیران آموزشگاه خود به توافق برسید. یک پیشنهاد قطعی در مورد اینکه یک وب سایت چقدر برای آموزشگاه شما مفید است به آنها ارائه دهید. یا، اگر این چیزی است که برای متقاعد کردن آنها لازم است، می توانید این وبلاگ را به آنها نشان دهید. و یا آنها را با تیم هزارتو آشنا کنید تا با مشاوره با ما بتوانیم به شما و تیم مدیریتیتان در مسیر کسب و کارتان کمک کنیم. حتی اگر جواب سوال خود شما هم در این 6 دلیل برای طراحی سایت آموزشگاه شما نبود با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید