آژانس مدیریت شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ -هزارتو

آژانس مدیریت شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ -هزارتو


آژانس مدیریت شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ -هزارتو

در اینجا راهنمای عبارات کلیدی مورد استفاده در توییتر است.

# (هشتگ)

به “هشتگ” مراجعه کنید.

@

علامت @ برای فراخوانی نام های کاربری در توییت ها استفاده می شود: “Hello @twitter!” افراد از نام کاربری @ شما برای نام بردن از شما در توییت ها، ارسال پیام یا پیوند به نمایه شما استفاده می کنند.

آموزش داشبورد فعالیت

ابزار تجزیه و تحلیل با استفاده آسان ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توییت های خود و نحوه انطباق آنها با مخاطبان شما.

هشدارها

هشدارهای توییتر آژانس‌های ایمنی عمومی را قادر می‌سازد تا با برجسته کردن محتوای حساس به زمان با اعلان‌ها و ظاهری منحصربه‌فرد، مردم را در مواقع اضطراری آگاه کنند.

مسدود کردن

اگر یک حساب توییتر را مسدود کنید، آن حساب نمی‌تواند شما را دنبال کند یا شما را به لیست‌های توییتر خود اضافه کند، و اگر در توییتی از شما نام بردند اعلانی دریافت نخواهید کرد.

بیوگرافی

بیوگرافی شما یک توصیف شخصی کوتاه (حداکثر 160 کاراکتر) است که در نمایه شما ظاهر می شود و برای مشخص کردن شخصیت شما در توییتر به کار می رود.

نشانک ها

قابلیتی که به شما امکان می‌دهد توییت‌ها را در یک جدول زمانی ذخیره کنید تا دسترسی آسان و سریع در هر زمان داشته باشید.

برچسب پولی

cashtag یک نماد شرکتی است که قبل از آن علامت دلار آمریکا قرار دارد، به عنوان مثال $TWTR. وقتی روی یک برچسب نقدی کلیک می‌کنید، توییت‌های دیگری را مشاهده می‌کنید که همان نماد تیک‌دار را ذکر می‌کنند.

حشره

یک خطای داخلی در کد و عملکرد سایت ما. اگر یکی را مشاهده کردید، لطفاً با ارسال پیام به ما به @TwitterSupport اشاره کنید.

حالت تاریک / شب

حالت تاریک برای توییتر دارای یک پالت تیره رنگ است که برای تجربه راحت توییتر در شرایط کم نور بهینه شده است. ویژگی حالت تاریک در twitter.com، توییتر برای iOS و توییتر برای اندروید در دسترس است.

پیام مستقیم

پیام های مستقیم (یا DM) پیام های خصوصی هستند که از یک حساب توییتر به حساب(های) دیگر ارسال می شوند. می‌توانید از پیام‌های مستقیم برای مکالمات خصوصی یک به یک یا بین گروه‌ها استفاده کنید. 

غیرفعال کردن

اگر حساب خود را غیرفعال کنید، در یک صف برای حذف دائمی از توییتر در 30 روز قرار می گیرد. می توانید حساب خود را در مهلت 30 روزه مجدداً فعال کنید.

نمایش دادن

در Twitter for web، از گزینه Display (نمایش) در منوی خود استفاده کنید تا نمای خود را بر اساس اندازه فونت، رنگ و پس‌زمینه سفارشی کنید.

برگه کاوش (جستوجو )

برگه کاوش در توییتر جایی است که می توانید موارد پرطرفدار، لحظات، رویدادهای زنده، موضوعات خود و موارد دیگر را پیدا کنید.

داک DM

در توییتر برای وب، پیام‌های شما به راحتی در یک پنجره کوچک در سمت راست پایین صفحه نمایش شما در دسترس خواهند بود، بنابراین می‌توانید بدون نیاز به جابجایی، پیمایش کنید و پیام ارسال کنید.

دنبال کردن (فالوکردن)

عضویت در حساب توییتر «دنبال کردن» نامیده می شود. برای شروع دنبال کردن، روی نماد Follow در کنار نام حساب کاربری در نمایه (پروفایل) آنها کلیک کنید یا ضربه بزنید تا به محض اینکه محتوای جدید ارسال کردند، توییت های آنها را مشاهده کنید. هر کسی در توییتر می‌تواند هر زمان که بخواهد دیگران را دنبال یا لغو فالو کند، به استثنای حساب‌های مسدود شده.

دنبال کردن (ها)

فالو نتیجه این است که شخصی اکانت توییتر شما را دنبال می کند. می توانید ببینید که چه تعداد دنبال کننده (یا دنبال کننده) از نمایه توییتر خود دارید.

تعداد دنبال کردن

این تعداد نشان دهنده تعداد افرادی است که شما را دنبال می کنید و چند نفر شما را دنبال می کنند. این اعداد در پروفایل توییتر شما یافت می شوند.

هک کردن

دسترسی غیرمجاز به یک حساب کاربری از طریق فیشینگ، حدس زدن رمز عبور، یا سرقت جلسه. معمولاً این با پست های غیرمجاز از حساب دنبال می شود. اکانت های هک شده گاهی اوقات به عنوان “در معرض خطر” شناخته می شوند. در مورد اقداماتی که در صورت هک شدن یا به خطر افتادن حساب شما باید انجام دهید، بیشتر بیاموزید. درباره نحوه ایمن نگه داشتن حساب خود بیشتر بخوانید.

موقعیت جغرافیایی، برچسب گذاری جغرافیایی

افزودن یک مکان به توییت شما (موقعیت جغرافیایی یا برچسب جغرافیایی) به کسانی که توییت شما را می بینند می گوید که در زمان ارسال آن توییت کجا بودید.

هشتگ

هشتگ هر کلمه یا عبارتی است که بلافاصله قبل از علامت # باشد. وقتی روی یک هشتگ کلیک می‌کنید یا روی آن ضربه می‌زنید، توییت‌های دیگری را می‌بینید که حاوی همان کلمه کلیدی یا موضوع هستند.

پاسخ پنهان

نویسندگان توییت می توانند هر پاسخی به توییت خود را در پشت نماد قرار دهند. پاسخ مخفی هنوز برای همه قابل مشاهده است، اما به طور مستقیم در گفتگوی اصلی توییت قابل مشاهده نخواهد بود.

جعل هویت

جعل هویت آنلاین (تظاهر به کسی که شما نیستید) که برای فریب دادن است، طبق قوانین توییتر ممنوع است. حساب های تقلید مجاز است.

صفحه اصلی

خط زمانی صفحه اصلی شما جریانی از توییت‌ها را از حساب‌هایی که انتخاب کرده‌اید در توییتر دنبال کنید، نمایش می‌دهد.

مانند (v.)

برای لایک کردن یک توییت، روی نماد قلب ضربه بزنید و نویسنده متوجه خواهد شد که از آن قدردانی می کنید.

فهرست کنید

از حساب شخصی خود، می توانید فهرستی از سایر حساب های توییتر بر اساس موضوع یا علاقه ایجاد کنید (مثلاً لیستی از دوستان، همکاران، افراد مشهور، ورزشکاران). فهرست‌ها یک جدول زمانی از توییت‌ها ایجاد می‌کنند که می‌توانید آن را به بالای خط زمانی صفحه اصلی خود پین کنید. ما همچنین کشف لیست های عمومی جدید را برای دنبال کردن آسان می کنیم!

اشاره

ذکر حساب های دیگر در توییت خود با درج علامت @ که مستقیماً با نام کاربری آن ها دنبال می شود، «ذکر» نامیده می شود. همچنین به توییت هایی اشاره دارد که نام کاربری @ شما در آنها گنجانده شده است.

وب موبایل

وب سایت توییتر متناسب با دستگاه تلفن همراه شما طراحی شده است. از آن در mobile.twitter.com دیدن کنید. هنگامی که از mobile.twitter.com از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی بازدید می کنید، Twitter Lite سازگار با داده را تجربه خواهید کرد.

بی صدا

می توانید حساب ها را بی صدا کنید. کلمات، عبارات، نام های کاربری و هشتگ ها را از اعلان های خود بی صدا کنید. و اعلان‌های پیام مستقیم را بی‌صدا کنید.

نام

نام (نمایش یا حساب) شما یک شناسه شخصی (گاهی اوقات یک نام تجاری یا نام واقعی) است که در صفحه نمایه شما نمایش داده می شود و برای شناسایی شما به دوستان استفاده می شود، به خصوص اگر نام کاربری شما چیزی غیر از نام یا نام تجاری شما باشد.

اطلاعیه ها، اطلاعیه ها

جدول زمانی اعلان‌ها تعاملات شما را با سایر حساب‌های توییتر، مانند نام‌گذاری، لایک، ریتوییت و افرادی که اخیراً شما را دنبال کرده‌اند، نشان می‌دهد. اگر آن را درخواست کنید، اعلان‌ها را از طریق ایمیل، پیامک یا از طریق توییتر برای iOS یا توییتر برای برنامه‌های اندروید برای شما ارسال می‌کنیم.

فیشینگ

فریب کسی که نام کاربری و رمز عبور خود را بدهد. این می تواند با فرستادن شخصی به یک صفحه ورود جعلی، صفحه ای که نوید دریافت فالوورهای بیشتری را می دهد، یا فقط درخواست نام کاربری و رمز عبور از طریق پیام مستقیم یا ایمیل اتفاق بیفتد.

تقلید

می‌توانید حساب‌های تقلید آمیز در توییتر برای جعل یا مسخره کردن چیزی به شوخی، و همچنین حساب‌های تفسیری و طرفداران ایجاد کنید. این حساب‌ها باید افشا کنند که حساب‌های تقلید، طرفداران یا تفسیری هستند تا با خط‌مشی سختگیرانه ما در برابر جعل هویت مطابقت داشته باشند.

توییت های پین شده

می‌توانید یکی از توییت‌هایتان را به بالای صفحه نمایه‌تان پین کنید تا بالاتر از جریان توییت‌های مرتب‌شده با زمان باشد.

عکس پروفایل

تصویر شخصی (آواتار) مرتبط با حساب شما. همچنین تصویری است که در کنار هر یک از توییت‌های شما ظاهر می‌شود.

مشخصات

نمایه شما اطلاعاتی را که انتخاب می کنید به صورت عمومی به اشتراک بگذارید و همچنین تمام توییت هایی را که پست کرده اید نمایش می دهد. نمایه شما به همراه نام کاربری @ شما را در توییتر شناسایی می کند.

حساب های ارتقا یافته

حساب‌های تبلیغاتی، حساب‌های پیشنهادی را ارائه می‌دهند که ممکن است بخواهید آن‌ها را به عنوان تبلیغ‌کنندگان ما دنبال کنید. اینها در جدول زمانی صفحه اصلی شما، و از طریق Who to Follow، نتایج جستجو و جاهای دیگر در پلتفرم ظاهر می شوند.

توییت های تبلیغ شده

توییت‌های تبلیغاتی، توییت‌هایی هستند که هزینه آن‌ها توسط تبلیغ‌کنندگان ما پرداخت می‌شود. این موارد در جدول زمانی صفحه اصلی شما، در بالای نتایج جستجو در توییتر و جاهای دیگر در پلتفرم ظاهر می‌شوند و به وضوح به‌عنوان «تبلیغ شده» علامت‌گذاری می‌شوند.

روندهای ترویجی

Promoted Trends روندهای حساس به زمان، زمینه و رویداد را نشان می دهد که توسط تبلیغ کنندگان ما تبلیغ می شود. این موارد در بالای لیست موضوعات پرطرفدار در توییتر و سایر نقاط این پلت فرم ظاهر می شوند و به وضوح به عنوان “تبلیغ شده” علامت گذاری شده اند.

ویدئوهای تبلیغاتی

ویدئوهای تبلیغاتی ویدئوهایی در توییت‌های تبلیغاتی هستند که توسط تبلیغ‌کنندگان ما پرداخت می‌شود. اینها در جدول زمانی صفحه اصلی شما، در بالای نتایج جستجو در توییتر و سایر نقاط پلت فرم ظاهر می شوند و به وضوح به عنوان “تبلیغ شده” علامت گذاری می شوند.

نقل قول توییت

شما این امکان را دارید که نظرات، عکس‌ها یا یک GIF خود را قبل از بازتوییت کردن توییت شخصی برای فالوورهای خود اضافه کنید.

توییت های محافظت شده

توییت ها به طور پیش فرض عمومی هستند. انتخاب برای محافظت از توییت های شما به این معنی است که توییت های شما فقط توسط دنبال کنندگان شما دیده می شود.

فعال سازی مجدد

شما می توانید یک حساب غیرفعال شده را ظرف 30 روز از تاریخ غیرفعال سازی مجدداً فعال کنید. پس از 30 روز، حساب های غیرفعال شده برای همیشه حذف می شوند.

بازتوییت (n.)

توییتی که برای فالوورهای خود فوروارد می کنید به عنوان ریتوییت شناخته می شود. Retweets که اغلب برای انتقال اخبار یا سایر اکتشافات ارزشمند در توییتر استفاده می شود، همیشه اسناد اصلی را حفظ می کند.

پاسخ

پاسخی به توییت شخص دیگری. با کلیک کردن یا ضربه زدن روی نماد پاسخ در کنار توییتی که می‌خواهید به آن پاسخ دهید، پاسخ دهید. تعداد پاسخ های مستقیم در کنار نماد پاسخ یک توییت نمایش داده می شود و تعداد کل پاسخ هایی را که توییت دریافت کرده است نشان می دهد.

بازتوییت (v.)

عمل به اشتراک گذاری توییت یک حساب دیگر برای همه دنبال کنندگان خود با کلیک یا ضربه زدن روی دکمه Retweet.

معلق

حساب‌های تعلیق شده معمولاً به دلیل نقض شرایط خدمات توییتر از استفاده از توییتر منع شده‌اند.

هرزنامه ها

به انواع رفتارهای ممنوعه که قوانین توییتر را نقض می کند، اشاره دارد. به طور کلی می توان هرزنامه را به عنوان اقدامات تکراری و ناخواسته توصیف کرد که بر سایر حساب ها تأثیر منفی می گذارد.

رشته تویت

مجموعه ای از توییت های متصل از یک نفر. می‌توانید با اتصال چندین توییت به یکدیگر، زمینه، به‌روزرسانی یا یک نقطه توسعه‌یافته را فراهم کنید.

جدول زمانی

تایم لاین یک جریان هم‌زمان از توییت‌ها است. به عنوان مثال، خط زمانی خانه شما جایی است که همه توییت‌های اشتراک‌گذاری شده توسط دوستان خود و سایر افرادی را که دنبال می‌کنید، مشاهده می‌کنید.

مهر زمانی

تاریخ و ساعت ارسال توییت در توییتر. مُهر زمانی یک توییت را می‌توان در متن خاکستری در نمای جزئیات هر توییت یافت.

توییت های برتر

توییت‌هایی که توسط یک الگوریتم توییتر تعیین می‌شوند تا در هر زمان معینی محبوب‌ترین یا پرطرفدارترین توییتر باشند. درباره توییت های برتر بیشتر بخوانید.

موضوعات

موضوعات راهی برای مشاهده بیشتر علایق خود در توییتر بدون نیاز به دنبال کردن حساب های شخصی است. با موضوعات می‌توانیم تجربه شما را با توییت‌ها، رویدادها و تبلیغات مرتبط شخصی‌سازی کنیم.

روندها

ترند موضوع یا هشتگی است که به صورت الگوریتمی مشخص شده است که در آن لحظه یکی از محبوب ترین ها در توییتر است. می‌توانید گرایش‌ها را بر اساس موقعیت مکانی خود و افرادی که دنبال می‌کنید انتخاب کنید.

توییت (n.)

یک توییت (حداکثر 280 کاراکتر) ممکن است حاوی عکس، GIF، فیلم و متن باشد.

توییت (v.)

عمل ارسال توییت. توییت ها در جدول زمانی توییتر نشان داده می شوند یا در وب سایت ها و وبلاگ ها جاسازی می شوند.

دکمه توییت

هر کسی می تواند یک دکمه توییت به وب سایت خود اضافه کند. با کلیک کردن بر روی این دکمه، افراد در توییتر می‌توانند یک توییت با پیوند به آن سایت ارسال کنند. یاد بگیرید که چگونه دکمه توییت را به وب سایت خود اضافه کنید.

توییت دک

Tweetdeck که در فروشگاه برنامه tweetdeck.com یا مک موجود است، تجربه راحت‌تری در توییتر با مدیریت چندین حساب توییتر، زمان‌بندی توییت‌ها برای ارسال در آینده، ساخت مجموعه‌های توییت و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

توییتر

یک شبکه اطلاعاتی متشکل از پیام‌های کوتاه (شامل عکس، فیلم و لینک) از سراسر جهان. برای یک حساب کار بری ثبت نام کنید.

ایموجی توییتر

ایموجی توییتر مجموعه خاصی از حروف است که بلافاصله قبل از آن علامت # قرار می گیرد و نمادی مانند پرچم ملی یا تصویر کوچک دیگری در توییتر ایجاد می کند.

نظرسنجی توییتر

نظرسنجی‌های توییتر به شما این امکان را می‌دهند که سوالاتی را که افراد دیگر در توییتر مطرح می‌کنند بسنجید. شما همچنین می توانید به راحتی نظرسنجی خود را ایجاد کنید و نتایج را فورا مشاهده کنید.

لغو دنبال کردن

به “دنبال کردن” مراجعه کنید

URL، URL ها

URL (Uniform Resource Locator) یک آدرس وب است که به یک صفحه منحصر به فرد در اینترنت اشاره می کند.

حساب تایید شده

یک حساب کاربری تأیید شده توییتر یک نماد چک آبی دریافت می‌کند تا نشان دهد خالق این توییت‌ها منبع قانونی است. حساب‌های تایید شده شامل شخصیت‌های عمومی و کسانی است که ممکن است در توییتر دچار سردرگمی هویت شده باشند.

نام کاربری

نام کاربری (یا دسته) نحوه شناسایی شما در توییتر است و همیشه بلافاصله قبل از آن علامت @ قرار می گیرد. به عنوان مثال، پشتیبانی توییتر @TwitterSupport است.

چه کسی را دنبال کند

افرادی که باید دنبال شوند، فهرستی خودکار از حساب‌های پیشنهادی است که فکر می‌کنیم ممکن است برای شما جالب باشد، بر اساس انواع حساب‌هایی که قبلاً دنبال می‌کنید و این افراد چه کسانی را دنبال می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید